Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságokban, párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságokban, párkapcsolatban okozott már gondot az, hogy az egyik fél akart oltatni, a másik meg nem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem, mert a párom és a szeretőm is okos nők.
2021. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb ilyen párnál, az a fél aki alapból nem kérte volna aláveti magát a "többség akaratának", mert nem akar balhét, unja a kigúnyolást a toleránsoktól, el akar menni egy szállodába a másikkal vagy ilyesmi.


Vagy csak szeretnék, hogy végre esetleg kapjunk már esélyt a régi - nosztalgikusnak tűnő - szabad életünkre. (Sajnos nem hiszem, hogy fogunk, mert mindig előkerül egy új "mutáns" és akkor aztán az eddigi oltások "nem érvényesek" és lehet megint mindent bezárni. Van akinek már ráment az élete erre)

2021. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
2: Foci EB alatt éljétek ki magatokat, mert utána jön a negyedik hullám! 🙄😂
2021. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

3.


Foci EB, na erre aztán nagy szüksége van a világnak. Gondolhattam volna, hogy ez csak nem marad el teljesen. Éljen soká a FIFA kapzsisága ami láthatóan erősebb, mint a nagy aggódás a vírus miatt.

2021. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Egyértelmű volt, hogy mindketten beoltatjuk magunkat. Nem politikai nyomásra, hanem mert így láttuk jónak. Különösen azután, hogy több családtagom is meghalt Covidban. Egyikük sem volt kifejezetten idős:49 és 55 évesek voltak, krónikus betegségek nélkül.
2021. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

4: Az "ebé" az UEFA égisze alatt zajlik, mivel európai rendezvény. 😊

De osztom amit irsz, dettó korrupt banda, kommentelem ezt koca focidrukkerként.

(Inkább a kockulós szabadidőmben focimanagerrel (fm21) játszom, csak a jobb meccseket szoktam megnézni)

2021. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

1

Egyik se okos, mert meg egyik se dobott ki🤣🤣

2021. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

6.


Jó nekem ezek a szervezetek kvázi az "egykutya" kategóriába tartoznak, mert ugyanolyan kapzsi mindegyik és betegesen ragaszkodnak a kis egyeduralmukhoz (lásd Szuperliga elgáncsolása). El ne higgye már senki, hogy ők ezt a "nagy fociszeretet" nevében teszik, hanem az egyeduralom és a pénz nevében. Valahol meg is érteném őket, ha nem robbanna ki 1-2 évenként olyan korrupciós botrány amihez képest a magyar politikusok sehol nincsenek.

2021. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a párom az elején szkeptikus volt a vakcinákat illetően, úgy volt vele, hogy amíg lehet kivár. Én már februárban regisztráltam. Amikor látta, hogy a környezetünkben senkinek semmi baja nem lett az oltástól, akkor mégis beregisztrált, végül egy nap különbséggel kaptunk oltást.


Engem zavart, hogy nem akarta beoltatni magát, elmondtam neki, hogy szerintem felelőtlen döntés lenne nem beoltatni magát, tekintve hogy emberek között dolgozik, de nem veszekedtünk, nem volt konfliktus.

2021. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Párommal nincs konfliktus, egyértelmű volt, hogy mindketten felvesszük az oltást.

Szüleimnél valószínűleg lesz. A családban már csak anyukám nem oltatta be magát, mert ő ilyen természetgyogyókban hisz. Apukám nagyon szeret utazni, örül nagyon, hogy idén végre megint lehet menni, foglalt is már szállást augusztusra. Na de ugye anya nincs beoltva, nem is nagyon hajlik rá, szóval apu biztos nagyon ki fog akadni, ha anya végül szabotálja a nyaralást.

2021. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!