Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságokban, párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságokban, párkapcsolatban okozott már gondot az, hogy az egyik fél akart oltatni, a másik meg nem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 16:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Mindkettőnknek egyértelmű volt, hogy felvesszük az oltást....
2021. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az ilyen dolgokban ha nincs egyetértés, akkor ott más gondok is lehetnek. Nálunk nem volt kérdés, hogy oltatunk mindketten.
2021. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Biztos okozott, de nem nálunk. Biztos nem jöttem volna össze olyan emberrel, aki nem képes megfelelő forrásokból tájékozódni, nem gondol úgy magára, mint egy társadalom, közösség tagjára, akinek nemcsak jogai, hanem kötelességei is vannak, és egy ilyen helyzetben kérdés lenne, hogy oltakozik vagy sem. Kivéve persze, ha egészségügyi okok miatt nem veheti fel.
2021. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A miénkben sem okozott. Szerintem ahol úgy általában összhang van az élet minden területén, ott ebben a kérdésben is annak kell lennie.
2021. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Egyikünk sem oltatta be magát, de nem lenne gond, ha a férjem meggondolná magát.
2021. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nálunk első perctől tiszta sor volt, hogy nem fogjuk magunkat beoltatni egy durván egy év alatt “összepancsolt” oltással és ezt a mai napig mindketten így gondoljuk. De nem állna neki egyikünk sem vitatkozni, ha a másik mégis oltatni akarna, lévén ez abszolút mindenkinek a magánügye, nem kötelező oltásról van szó, önkéntes alapon működik, így hát majd ő eldönti mit akar és úgy döntött nem oltat.
2021. máj. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Mi speciel évek óta együtt vagyunk, tehát perpill nincs valóságalapja annak, hogy én személy szerint nem jöttem volna össze olyan emberrel (hisz mikor összejöttünk hírbe se volt a covid), aki egy nem kötelező, opcionális oltás kapcsán bele akar okoskodni abba, hogyan döntsek. A saját testemet/egészségemet illető kérdésben én döntök, nem más. Véleménye lehet, de helyettem nem dönthet.

Mondjuk nálunk pont az volt egyértelmű, hogy egy jó ideig biztos nem fogunk oltakozni, szóval végülis ugyanazon az állásponton vagyunk mindketten.

2021. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!