Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy IWIW-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy IWIW-en, vagy Facebookon rettentő jó csajoknak a 80%-ánál az van kinn, hogy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Szerintem ez valamiféle női taktikázás része lehet.


Egyrészt tényleg egyedülállóak, azért, mert nekik tökéletesen megfelel az az életforma, hogy elmegyünk bulizni, beb@szunk, összeszedünk valakit, néhanapján összejárunk dugni, majd máskor összeszedünk még egyet, később még egyet, persze ez idő alatt összejárunk mindhárommal kefélni, és így tovább. Így az igazságot mondják, hiszen tényleg egyedülállóak. Az, hogy valójában kurv@k, már nem volt kérdés.


Másrészt meg értelemszerűen ha látják kinn nála, hogy egyedülálló, sokkal többen fognak mézesmázosan írogatni nekik a neten, úgymond segget nyalni, csak úgy, mint mikor majd a valóságban találkoznak, hiszen a fiú tudatában van annak, hogy az illető lány egyedülálló. Mindemellett a sok bókolás, amit a fenn említett állapot tudatában kapnak, szintén az egójukat cirógatja.


Nektek erről mi a véleményetek? Vagy csak én szeretem a konspirációs elméleteket, és a szép lányok nagy része tényleg csak simán egyedülálló?


2010. aug. 23. 19:54
1 2
 11/12 anonim válasza:

Tudsz neveket mondani?


16/F

2010. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

16.28 -teljesen egyetértek:)

és egyébként,ha egyedülálló vagyok és elmegyek bulizni,mért fáj az ha ott találkozom valakivel?!lehet h te ronda vagy és ezért szarunk az olyanokra mint te...de attól még nem vagyunk kur*ák...

2010. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!