Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok már rá tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már rá tovább várni, hogyan kezdjek el újra ismerkedni?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi akivel régóta ismerkedek és beszélgetek. Nagyon sokáig reménykedtem, hogy lehet közöttünk valami de azt hiszem most van az a pont amikor már nem tudom kivárni azt hogy eldöntse hogy mit akar és azt érzem már, hogy sose fogja tudni hogy mit akar tőlem és csak egyhelyben toporgunk


Hogy kezdjek el újra ismerkedni, amikor minden pasit még hozzá hasonlítok?


2021. máj. 14. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj, de úgy sem lesz semmi, amíg ő jár a fejedben. Tapasztalat. De minél többet randiztam annál könnyebb lett.. és el is felejtettem, hisz muszáj volt. Hála az égnek végre egy igazi, határozott FÉRFIt kaptam, aki tudja mit akar, azaz kit, engem. Erre vártam, hidd el sokkal jobb lesz majd neked is. Sok sikert! :)
2021. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Tedd magad túl először. Szervezz programokat, tarts énidőt, heverd ki. Addig felesleges.
2021. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Egek! Az ismerkedés nem atomfizika!
2021. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Regisztrálj bármelyik társkeresőre és egyszerüen csak válaszolj annak aki ír és beszélgessetek. Ennyire egyszerü. Nőként "csak hagyni kell magad és sodródni a dolgokkal"

Sok sikert!

2021. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy eddig. Ez csak haverkodott, vagy nem kerültél még sorra nála. Az ilyet azért nem nehéz elengedni.
2021. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!