Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel kellett volna jelentenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenhármas kérdése:

Fel kellett volna jelentenem az exemet amiert kiskamaszoktol csalt ki szexualis jellegu kepeket?

Figyelt kérdés

Mar evekkel ezelott tortent, de meg mindig rossz erzesem van amiert nem csinaltam nagyobb ugyet belole, nem tudom, jogilag lehet-e egyaltalan ilyesminek kovetkezmenye?


Az exem akkor 20 eves volt, gyakorin rairt lanyokra aztan egy alternativ facebook fiokon chatelt 15 ev koruli lanyokkal (kb 20-30 lanyrol beszelunk), de az egyikuk meg csak 12 volt. A srac 16 evesnek hazudta magat es sextingelt ezekkel a lanyokkal, kameraztak es kepeket kert toluk. Amikor erre rajottem, nekem meg azt is mondta hogy mas fiukkal "szorakoznak" ezeken a kepeken. Nagyon rossz erzes elkepzelni hogy talan meg a mai napig ilyen fiatal lanyokra vadaszhat online es terjeszti a kepeiket.


Nem tudom, ha a lany onszantabol kuld kepeket, fel lehet egyaltalan jelenteni az illetot aki keri tole es masoknak mutogatja a lanyrol keszult felveteleket? Illetve ha igen, lenne barmi ertelme evek utan tenni valamit?



2021. máj. 15. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Most kinyílt a bicska a zsebembe. Nekem is kamasz gyerekeim vannak.

Én tovább vittem volna az ügyet.

2021. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1es: Teljesen ertheto, gusztustalan dolgokat csinalt, plane azzal a fiatal lannyal. Akkor megprobaltam felvenni a kapcsolatot a lany hozzatartozoival es figyelmeztetni oket, de sosem kaptam valaszt.


A problema, es amiert a kerdest is kiirtam, hogy lehet-e ilyesmirol egyaltalan feljelentest tenni? Vagy barkinek szolni rola? Akkor meg nagyon naiv voltam, de azota ugy gondolom hogy sajnos jo esellyel az ilyen ember nem valtozik.

2021. máj. 15. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Jelenleg sajnos nem, mert már nincs a kezedben semmiféle bizonyíték. Akkor lehetett volna, bár akkor is rendesen csapkodni kellett volna az asztalt, hogy legyen valami. Például szülőkkel együtt, többen feljelenteni. Az esetek nagy részében ugyanis akkor lesz valami, ha többen tesznek panaszt az adott személy ellen.

Most már esetedben eső után köpönyeg. Maximum ha ismersz olyat, aki a gépéhez hozzáfér, és be tudod gyűjteni az infókat, akkor lesz értelme.

2021. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!