Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy a párod egy barátja vagy a párod a barátja miatt fájdalmat okozott neked?

Figyelt kérdés

Mi volt a konkrét szituáció? Most milyen a kapcsolatod a baráttal? Esetleg megszakította vele a kapcsolatot? Kérted tőle te magad is, hogy szakítsa meg vagy magától megtette?

Volt már rá példa, hogy éveken át problémáid voltak a párod haverja miatt?

Akiknek a párjuk megszakította a barátjával a kapcsolatot valami oknál fogva: utána azonnal el is felejtettétek, vagy még utána is évekig rossz volt rágondolni?


Most azokra az esetekre lennék kíváncsi, ahol tényleg történt valami fájdalomra okot adó dolog, akár nem is egyszer, nem pedig azokra az esetekre, amikor csak arról van szó, hogy az egyik fél parancsolgat minden ok nélkül a másiknak, hogy ne legyen senki barátja, mert csak ő lehet neki egyedül.


Régebben éltem át ilyesmit, éveken át húzódott a dolog, pár hónapja lett teljesen vége, de még így is eszembe jut néha és rossz érzés.

Szeretném látni, hogy mások milyen negatív dolgot éltek át a párjuk haverja, barátja miatt (akár férfi, akár nő volt az a barát). Nem kárörvendésből írtam ki a kérdést, csak érdekel mások tapasztalata.

Biztos lesz, aki azt mondja, hogy miért nem hagyjuk ott az ilyet első alkalommal, de szerintem ez nem ilyen egyszerű, szóval ezt ne vitassuk meg most.



2021. máj. 17. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nem konkrét fájdalom okozás volt, csak számomra irritálóan viselkedett a csaj. Folyton piszkálta páromat, hogy miért nem hívja az exét is (aznap is, amikor be lettem mutatva a társaságnak), folyton rámászott random srácokra, aztán páromat kérte meg, hogy szedje le róla a pasikat... és még sorolhatnám. Nem kértem, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot, csak kijelentettem, hogy én nem akarok vele találkozni, mert minek, ha idegesít?

Egy korábbi kapcsolatomban kb az összes haverja szekált az exnek, nem is lett hosszú a kapcsolat. Kb senkit nem viseltek el, aki a társaságon kívülről jött. Mivel a fél társaság női tagjait végigdugta, nem is meglepő (ezt csak utólag tudtam meg).

2021. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!