Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél év után megkeresett,aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után megkeresett,aztán nagy ívben tett rám. Ennek mi értelme volt?

Figyelt kérdés

Egyetemen megismerkedtem egy csajjal.

Ő másik városban lakik és elutaztam hozzá pár napra,ezalatt a pár nap alatt bejártuk a környéket, sokféle programot csináltunk és le is feküdtem vele.

Aztán következő alkalommal ugyan ez volt csak már az én városomban.

Aztán jöttek ismét a korlátozások és szépen elhalt ez a dolog és nem találkoztunk egymással.

Utána fél évvel később rám írt hogy mi újság velem, már régen beszélgettünk.

Aztán rátért arra hogy jó lenne megint találkozni és a szexre is célzott,hogy nem bánnám-e,ha megint több lenne köztünk,úgy mint legutóbb.

Visszairtam neki hogy nem bánnám és örülnék neki,erre fel boldogan mondta hogy ő is benne lenne.

Utána egyeztetni akartam vele hogy mikor is találkozzunk,de napokig meg sem nyitotta az üzenetem,majd napokkal később azzal mentegetőzött hogy sok a dolga és nem volt mostanában ideje megnézni az üzenetem.

Próbáltam még beszélgetni vele,de szinte csak egy szavas válaszokat írt.

2x hívtam randira,de mindkettőt visszautasította valamilyen indokkal,ezek után már le is mondtam róla hogy találkozzunk.


Minek keresett meg,ha utána ennyire lesz**rja amit írok neki és napokig meg sem nyitja az üzeneteimet?


2021. máj. 17. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesz komolyan, ha nincs más, jó vagy neki, de különösebben nem érdekled. Lehet közben akadt jobb party a számára, és ezért offolt téged. Kár rá energiát áldoznod.
2021. máj. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Berúgott és szexelni akart, és ezért rád írt. Aztán kijózanodott, és már nem vagy olyan ínycsiklandó számára.
2021. máj. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeszélyes, hagyni kell...
2021. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!