Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a kamu kapcsolatoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a kamu kapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki engem próbál befűzni, pedig van barátnője. A közösségi médián megy a nyáladzás, a háttérben pedig egy görény a pasi. Én rosszul vagyok ettől a jelenségtől. Kifelé azt mutatják, mekkora álompár és milyen nagy a szerelem, a boldogság. Közben nyilván nem boldog, ha csajozik mellette. Egyébként nekem nem kell, már többször a tudtára is adtam, mert ezt elég szánalmas viselkedésnek tartom. Másnak ennyire fontos a látszat?
2021. márc. 17. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok olyan ember van (tizenéves korban főleg), aki minden áron kapcsolatban akar lenni, az már tök mindegy, kivel, csak elmondhassa magáról, hogy van pasija/csaja meg tehessék ki a közös képeket. Gondolom a lány ezért jött össze a fiúval, de egyik se szereti a másikat.
2021. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a férfi már-már családalapító korban lenne....
2021. márc. 17. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Később is előfordulhat ilyen. Sokszor csak nézek, miket művelnek a felnőttek, amiket még a tinik se nagyon
2021. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a barátnőjének.
2021. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A legszebb, hogy szóltam neki. Képeket kért, mert nem hitt nekem. Csatoltam neki, nem is egyet. Megköszönte, le volt döbbenve. De szerintem a pasi kimagyarázta (pedig nem volt mit félreérteni...), mert azóta is posztolt közös képet.

Döbbenten állok a történtek előtt.

2021. márc. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!