Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként volt olyan másik nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként volt olyan másik nő, akire irigy / féltékeny voltál?

Figyelt kérdés
Miért? Miben volt másabb?
2021. máj. 18. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Sosem voltam irigy, sem féltékeny, de néha gondolok arra hogy lennék néhány nő helyében akik szebbek, jobb alakúak és milyen jó lehet nekik mert sok pasi közül válogathatnak.
2021. máj. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy volt, és még biztosan lesz is, az irigység alaptulajdonság az embereknél, de az egyéb emlősöknél is.

Más kérdés, hogy megtanulod ezt kezelni, elterelni a figyelmedet, tanulni belőle.

2021. máj. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Oh, hát persze. Már gyerekkorunkban is. Az egyik barátnőm gyönyörű volt, a másikkal mi pediģ, kis békák. Kettesben megbeszéltük, hogy, aki gyerekként szép, az felnőttként ronda lesz. Szegényt jól elátkozhattuk, mert tényleg az lett. Amúgy teljesen normális érzés és nem csak a nőknél van.
2021. máj. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Olyanok csak hogy pl ő meg ő meg ő sokkal jobban illene a pasimhoz. Mákom van hogy pont velem ismerkedett ossze.

Altalában utcán amikor látok ilyen magasabb modellalkatokat.


Ezen kivul más nincs. Csak gyakorta sz.r érzés belegondolni olyanokba hogyha pl kidobtak voona minket egy lakatlan szigetre mielott jartunk volna es plusz egy csajt, akkor valszeg 100 hogy nem velem jott volna ossze.


Altalaban ha masik no is jelen van ha pasival ismerkedem, mindig a masik kell.

2021. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
*en olyan szendébb kisebb vekonykább csendesebb vagyok a tobbi nőnél. Csoda hogy általában viszont elég ferfias jo pasijaim vannak ennek ellenére.
2021. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyon ronda vagyok, ezért lényegében minden nőre irigy és féltékeny vagyok. Persze nem annyira, hogy megkeserítse az életemet, van más elfoglaltságom is, mint a külsőmön gyötrődni, de azért fájó a gondolat, hogy lényegében BÁRKI más lehetnék, akit ismerek, jobban néznék ki.
2021. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen volt. Azért mert leépült az önbizalmam és a párom exe a mi baráti társaságunkhoz tartozott. Aztán szépen visszaépült és rájöttem, hogy nem ér fel hozzám sem.külsőleg sem belsőleg. (Hozzáteszem, nem lettem nagyképű)
2021. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért ne keverjük már össze az irigységet a vágyakozással hogy a másik jó tulajdonságait szeretnénk magunkénak tudni.


Aki irigy, az rosszindulatú, áskálódik, ártana esetleg a másiknak, figyelmen kívül hagyva a saját értékeit, illetve észre sem veszi azokat.


Aki meg csak sziplán vágyakozik hogy bárcsak más tulajdonságaival született volna, az nem irigy, csak észreveszi hogy mások sikeresebbek az adottságaikkal.

Nagy különbség.

2021. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!