Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki türelmetlen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki türelmetlen miért keres magának párkapcsolatot, miért nem fejleszti a türelmét?

Figyelt kérdés
Engem nagyon taszítanak azok a nők akik netes ismerkedős oldalakon, appokon azt írják, hogy "türelmetlen vagyok ezért tudj kezelni" Kinek vonzó egy türelmetlen ember? Miért nem fejlesztik magukat előbb és aztán keresnek maguknak partnert? Jó hír, hogy a türelmet lehet fejleszteni.
2021. máj. 18. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Örülj, hogy oda írják és nem futsz felesleges köröket. Valakit nem zavar ez a tényező.
2021. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze inkább írja le őszintén, de aki nem türelmes típus ne keressen magának kapcsolatot ezzel mindenki jól jár!
2021. máj. 18. 08:55
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Hàt ne hari de aki húzza odázza a randikat es olyan tempoban halad hogy megalszik a tej is a szájában azokkal en speciel nem is foglalkozom. Meg jönnek ezzel a turelemmel.



Vannak viszont domináns hímek akik azonnal ugranak kocsival mint cápa a kishalra, speciel most ilyen a barátom. Arra sem kell kétszer megkérni hogy d.gjon meg.

Határozott tudatos domináns tudja mi kell a nőnek, haladunk fejlodunk előre a kapcsolatban, viszi irányitja az egészet.


Az összes töketlent beelőzik az ilyenek mindenhol.

2021. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*most is ilyen barátom van. Aki elso naptol kezdve is tudja hogy mit akar.
2021. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne kereshetne? Azért, mert nekdd speciel nem tetszik az ilyen? Akkor te ne keress, mert nem vagy toleráns.
2021. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De most őszintén melyik a vonzóbb, ha valaki türelmes veled és békés, vagy türelmetlen, akaratos? Minden normális embernek a türelmes a vonzó. Mondom ezt lehet fejleszteni.

5-ös válaszoló a türelmetlenekből hiányzik a tolerancia

2021. máj. 18. 09:12
 7/13 A kérdező kommentje:
#3 Lehet nem a személyiséged miatt szeret a párod.
2021. máj. 18. 09:13
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok türelmes és a párom sem az. Kit érdekel? Ha az úton totojázol előttem úgy kikerüllek, mint a huzat. Autóval és gyalog is. Tudod ki fog várni állandóan arra, aki képtelen mozdulni bármiben is. Sok mindenben a türelem egy cseppet sem erény.
2021. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Az ilyen türelmetlen náciknak, mint te nem adnék jogsit. Ilyenek miatt van baleset. Ha nem erény akkor azzá kell tenni, akár törvényileg is!
2021. máj. 18. 09:19
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Én nem okoztam egyszer se balesetet, de a kis tutyimutyik igen. Gyalogosan se adnál jogsit vagy mi? Szédeleg mindenki, nem haladnak még a járdán se. Autóval azt, aki képtelen egy bizonyos ritmust felvenni, kitiltanán. :) Ha nem megy, nem kell erőltetni. Náci az anyukád :)

Hülye vagy te barátom, menj és kezeltesd magad.

2021. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!