Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első baba után volt, akiknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első baba után volt, akiknél megromlott a szexuális kapcsolat? Például a férjük nem kívánta már őket annyira? Esetleg türelmetlen volt és félrelépett?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok?


Első babát várom, és kicsit félek, mert sok rémsztorit hallottam már, hogy a boldog kispapa máshol kereste a kielégülést, mert 1) nem bírta türelemmel kivárni a szexmentes időszakot 2) nem találta olyan vonzónak a párját, mint szülés előtt 3) mindkettő.



2012. ápr. 3. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Velem hasonló volt. A gyerek miatt folyton fáradt voltam és nem jutott elég idő arra, hogy a párommal foglalkozzak. Ráadásul az új fogamzásgátlóm a nullával egyenlővé tette a szexuális vágyamat(ami utólag derült ki)és 2 év után megcsal egy nálam 5 évvel fiatalabb 20 éves kis k...val.

Annak nem számított, hogy családja van a pasinak. de remélhetőleg vannak kivételek.

2012. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni,a többségnek nem romlik meg.
2012. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell általánosítani. Aki megcsalja a másikat ilyenkor az amúgy is megtenni csak idő kérdése.
2012. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinél változik, aki azt mondja ugyan olyan az egy hazug...

de nem minden férfi tapló szerintem ilyenkor a megértés, a türelem, és a segítőkészség nagyon sokat javít a dolgon...


Nem kötelezően megcsalás a vége...

2012. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem is csak a megcsalás miatt aggódom. Hanem hogy esetleg elhidegül tőlem, vagy nem kíván majd annyira, stb.

A baba biztos rengeteg időnket el fogja venni, sok lesz az éjszakázás is eleinte, és nem tudom, hogy így mennyi jut majd egymásra, és emiatt nem távolodik-e majd el tőlem... Már nem csak ketten leszünk, nem tudjuk folyton egymást tutujgatni, hanem ott lesz velünk egy picúr is, akinek szüksége van ránk, a figyelmünkre, törődésünkre. És félek, hogy emiatt, hogy meg kell majd osztanom a figyelmemet, nehogy elhidegüljön, vagy a fejemhez vágja, hogy vele alig foglalkozom, nincs rá időm, stb. Vagy ha a fejemhez nem is fogja vágni, elég, ha csak gondolja, és emiatt lesznek gondok. Általában a megcsalások is emiatt szoktak történni: otthon nem kapja meg azt a mennyiségű figyelmet, törődést, amit ő úgy gondol, hogy kellene és jár neki, és nem érti, hogy most már hárman vagyunk, és ezért inkább félre fog lépni.

Én emiatt félek! :S :(

2012. ápr. 3. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Túlaggódó Kismama! Szerintem minden tőletek függ. Ha mindent átbeszéltek nyíltan, őszintén, nem lesz probléma.

A szülést követően a férfiak tesztoszteron szintje lecsökken, ami egy ősileg kódolt dolog az emlősöknél. Azért, hogy ne falják fel a kicsiket, például az oroszlánok.

Az első időszakban nem is kívánja a szexet a férfi.

Ha látni rajta vagy mondja hogy kívánja, elégítsd ki.

Lehet, hogy nehezedre fog esni a gyerek mellett, de így

tudod megteremteni az egyensúlyt.

Én szinte minden nap kívánom a szex valamilyen formáját.

A feleségem még az első időszakban is magától indíttatva

többször odabújt hozzám és orálisan kedveskedett. Tudtam, hogy egy ideig csak ez lehet, de nagyon jól esett. Többet

is segítettem neki később, mert éreztem, hogy ő is megérti, milyen nehéz így.

A szexmentes időszak tehát nem az teljesen és szerintem légy aktív, kezdeményező, az nagyon jól esik majd a férjednek.

Ui : gratulálok a babához, nekünk most jön a 2. :)

2012. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az évek előre haladtával egyre jobb a szexuális életünk! És 4 gyermekem van.
2012. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 János Gilján ***** válasza:

Tippek:

1. Baba ne aludjon köztetek, szoktassátok a szobájába.

2. Felejtsétek el az "amikor megkívánjuk spontán egymást" hozzáállást. Baba mellett ez úgy megy, hogy most alszik 2 órát, most vagy soha!

3. Minden nap szervezzetek intimitást, de nem baj ha nem lesz ebből minden nap szex.


Nekünk most pénteken 1 éves a fiacskánk, és kemény melóval tartani tudjuk a heti 4-5 hancúrt. Ha várnánk a csodára, akkor másképp alakulna a szitu. Sok sikert! :)

36F és 33N

2016. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!