Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés során találkoztál már később problémássá vált, pszichés betegségben szenvedő emberrel? Akiről sokáig nem is gondoltad volna, hogy az, csak sokára derült ki?

Figyelt kérdés
Mondjuk hosszú levelezés után találkozásokkor?

2021. máj. 18. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek van valami betegsége manapság, jobb ha hozzászoksz.
2021. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. A legtöbbször már írás alatt kiderül. Akkor az instant bann.

Egyetlen egyszer volt olyan, hogy pár randi után derült ki. Nem gondoltam róla.

2021. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aki találkozott, mi volt a probléma az illetővel, mi történt?
2021. máj. 18. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. A nő (számomra) baromi vonzó volt, semmi jele nem volt a betegségnek. Csinos, ápolt, csodálatos szókinccsel, megvolt a közös téma is. Szóval minden baromi jónak ígérkezett.

Aztán írásban elkezdett furcsán viselkedni. Teljes 180 fokos hangulatváltozások egy pillanat alatt. Valami furcsa oknál fogva azt mondta hogy én csak manipulálom, stb. Aztán bocsánatot kért, aztán megint folytatta. Aztán csak elmondta, hogy van ez a betegsége. Kérdeztem mi, de azt mondta ha elárulja akkor rákeresek a neten és megijedek. Szóval mondtam neki, hogy segítek amiben tudok. De ebből ő nem kért. Egyik alkalommal éppen nálam voltunk amikor az éjszaka közepén "kattant be". Egyik pillanatban sírt, a másikban nevetett, majd fenyegetőzött, aztán félt... stb.. Akkor lett elegem, beültettem a kocsiba, hazavittem és kiraktam a ház előtt. Borzasztóan sajnálom szegényt mert tényleg baromi értékes nő (lehetne) és sokara vihetné még. Mellette okos, csinos és szép volt.

2021. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon hosszan nem leveleztünk, de átdumáltunk néhány éjszakát. Se telefonon, se levélben nem volt fura, max. az tűnt fel, hogy az átlagnál mennyivel intelligensebb. Teljesen levett a lábamról a csavaros észjárásával. Aztán az első randin elég fura volt, ráfogtam, hogy biztos zavarban van. Jól sikerült a randi, nagyon örültem neki. De az éjszaka közepén felébredtem és elkezdtem félni. A randin a furcsa viselkedése motozott a fejemben és megvilágosodtam, hogy ez az ember Asperger szindrómás. Ő egyébként tagadta, sőt, lehet hogy nem is tudja magáról, de a további randik csak megerősítették, hogy vannak kattanásai. Ettől még nagyon szerethető lett volna, ha összeillettünk volna, de nem irigylem a leendő párját, nem lesz mellette könnyű élete.

Viszont kezdem úgy látni, hogy a legtöbb ember körülöttem beteg, mindenkinek van valami pszichés kattanása, nekem is.

2021. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!