Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor megláttok egy fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megláttok egy fiatal, szép nőt drága cuccokban ti is egyből arra gondoltok?

Figyelt kérdés

Amikor látok ilyen 25 év alatti, nagyon szép lányokat méregdrága táskával, cipőben, ruhában, több 10 milliós luxusautóval valahogy mindig két dolog úgrik be róla.

-vagy prostituált, vagy egy gazdag csávó kitartottja, vagy alkalomadtán bevállal ezt-azt (egy kis Dubaj pl)

-vagy elkényeztetett apu/anyu pici lánya aki beleszületett a jóba.

Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen fiatalon maga teremtette meg ezeket normális munkával.



2021. máj. 18. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Miért kell ezekre gondolni?

Gyönyörködj a nőben.

Mindig voltak és lesznek kiváltságosok, mi köze a munkának a vagyonhoz? Általában semmi.

2021. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Persze, mert irigykedsz. Inkább azon gondolkodj, hogy hogy tudta ilyen fiatalon, legálisan ezt az anyagi szintet elérni saját erőből.. Többet használsz ezzel a gondolkodással.
2021. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nekem mimdig az jut eszembe, hogy bejött neki az élet és valami rohadt jó helyen dolgozik.
2021. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

es, mi kozod van hozza?! foglalkozz a sajat penzugyi helyzeteddel es ne legyel ilyen irigy, megkeseredett proli.

amugy meg ja, valoban rohadjon meg, aki tehetos csaladbol szarmazik:D nyilvan ha a te szuleid lennenek gazdagok es aladtennenek egy lakast meg egy szep autot, kezzel labbal tiltakoznal, hogy ne tegyek, ugye? alszent majom.

2021. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2

Tudom hogy sikerült. A fenti két verzióból valamelyik. Az én szüleim csóró átlagmelósok, kur@a meg kösz, de nem leszek.

#3

Normális munkával nem lehet luxuséletet élni, hacsak nem vagy sikeres vállalkozó vagy üzletember. Ja, hogy ezek a huszonegy pár éves cicababák azok? Na ne nevettess már.

2021. máj. 18. 14:06
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

Az az álszent majom aki el akarja hitetni magával és a környezetével hogy az ilyenek totál hidegen hagyják.

Főleg annak fényében, hogy aki leszarja az ilyeneket, és nem is törekedik rá (mint a 20-on éves jómagam, akkor még tényleg nem érdekelt) azt egyből elhordják (főleg a nők) mindenféle lusta, életképtelen, lúzer szaralaknak.

2021. máj. 18. 14:10
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Dolgozik a könyvelésen egy szép 30 körüli nő. Újszerű mercedessel jár.

Elsősorban arra gondolok hogy szívesen lefeküdnék vele. Bármilyen hihetetlen vannak akik jól keresnek.

2021. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos néha még igen. De azzal is tisztában vagyok, hogy ez a régi, berögzült gondolkodásmódom maradéka. Pedig nem egy és nem két olyan fiatal vállalkozónőt ismerek, aki önerőből lett gazdag.
2021. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az, hogy Gyakorizó. Itt olvasom folyton, hogy diákmelóval keresnek 300-at, meg 21 évesen lakást vesznek, és 25 évesen egy multi vezérigazgatói irodájában trónolnak a 4 diplomájukkal. >:)
2021. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

Hát akkor jövök én, a kérdező "rosszindulatú társa": egy 25 évest sem láttam, se nőt, se férfit(!), aki önerőből Gucci táskával és Lexusszal járt volna. Igen, ismerek ilyen embereket, ezért tudom hogy nem önerő volt. A stílus mondjuk vegyes volt, nem volt mind elkényeztetett feltétlenül, bár igaz, hogy egyikőjüknél első kézből tapasztaltam hogy fingja nincs arról, hogy mi az 18 évesen belvárosi ingatlanok és zsebpénz nélkül indulni. Ő úgy gondolta, hogy ez az ő érdeme.


30-35 évest, aki önerőből dolgozott meg azért amije van, olyat már láttam, igen. Igaz, ezekben az esetekben kevésbé jellemző a rongyrázás.

2021. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!