Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 körüli lányok! Ti fantáziál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli lányok! Ti fantáziáltok nagyon fiatal fiúkról? Hogy mondjuk az utcán megláttok egy helyes,15-16 éves fiút, és, eljátszadoztok a gondolattal?

Figyelt kérdés
Meghallottam, ahogy a legjobb barátom nővére azt mondja milyen kis helyes vagyok.15 éves vagyok, ő 26. Nem lesz semmi ebből valószínűleg, de az idősebb nők is fantáziálnak ennyire fiatal fiúkról? Nem arról van szó,hogy megtennéd, hanem csak fantázia szintjén. Leírjátok hány évesek vagytok légyszíves.

2017. jún. 7. 20:36
1 2
 1/19 Költőnő? ***** válasza:
76%
Nem.
2017. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán.
2017. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

26 vagyok,és én arra a fiúra mondom, hogy "kis helyes" akin látszik, hogy pár év és a lányok utána dobják a bugyijukat is. Ettől még nem lesz férfi számba véve nálam.


És én valahogy ilyen zsenge korba lévő süldőkre nem bírok úgy tekinteni, mint partner. Attól még látom a szépségét, de inkább olyan, mint egy cuki öcsike.

2017. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

Idősebb nők. Annyira öregnek érzem magam hirtelen..


Nem, a pasiknál a kor, a tapasztalat és a magabiztosság a vonzó. Ha a fiatal tapasztalatlan kissrácokra buknánk, nem sírna itt ennyi szűz férfi.


Valamikor jó pasi leszel, csak erre célzott, kb 10 év múlva talán összeállna veled, akkor már nem olyan vészes a korkülönbség.


Egyébként egy jótanács. Ha olyat mond rólad egy lány, amit akár egy kiskutyának is mondhatna, az nem fog veled szexelni.

2017. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Miert egyek szaraz kenyeret ha ott a steak?
2017. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Láttam már sok kisrácot, akin látszott, hogy helyes arca van és hogy pár év múlva nagy nőcsábász lesz, rájuk mondanám, hogy helyesek, de attól, mint férfi nem jön be
2017. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2017. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
15 évesről nem fantáziálnék meg nem tudnék úgy nézni rá mint férfira, fel se izgulnék rá. De olyan 18-tól már simán szóba jöhetnek szexre ha férfiasabb típusúak. 25/N
2017. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Érdekes, én 19 évesen összejöttem egy 24 éves nővel, együtt jártunk közel 2 évig, de biztos nem nézett rám férfiként...😀
2017. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
26 leszek, van olyan 15-16 eves aki bejon, de nem mondanam jellemzonek es fantazialni nem szoktam rola, csak latom, hogy jol nez ki. De altalaban a 20-30 kozotti ferfiak jonnek be ugy, hogy fantazialjak is.
2017. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!