Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a női felettesem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a női felettesem logikáját, akitől többet szerettem volna. Kiigazítanátok arról, h mit gondoljak róla? (hosszú)

Figyelt kérdés

Decemberben kerültem a mostani céghez egy korombeli művelt, tanult nő közvetlen beosztottja lettem. Eleinte az első hónapokban nem tartottuk egymást szimpatikusnak, ő hanyagnak gondolt, pedig csak annyi volt a bűnöm szerintem, h lassabban tanulok be másoknál. De amit megtanulok, azt örök életre meg tudom jegyezni. Én sem tartottam őt szimpatikusnak, mert túlságosan tartózkodó, kellő távolságot betartó, csendes típusú nő, aki nagyon nehezen oldódik. Ennek ellenére mégis megtetszett nekem, mert értelmes nőnek tartom.

Aztán idővel valahogy elkezdtünk feloldódni egymás társaságában, sokat nevetgéltünk, beszélgettünk. Úgy éreztem, h mintha közelebb kerülnénk végre egymáshoz mint két munkatárs, akik az idejük nagy részét egy légtérben töltik. Aztán egy hónappal ezelőtt hirtelen ötlettől vezérelve úgy döntöttem, h rákérdezek, mi lenne ha az irodai tevékenységek elvégzése után beülnénk egy sütire és kávéra.

Gondoltam úgyis azt mondja majd, h nem jó az időpont, vagy dolga van stb. De egyből igent mondott óriási meglepetésemre, tehát nem volt elutasító. Jól éreztük magunkat, szinte repült az idő és sajnáltam, h nagyon gyorsan este lett. Sokat beszélgettünk, szimpatikusnak találtam, h kicsit jobban megismerhettem és elkezdtünk beszélni a magánéletünkről.

Egyedülálló 28 éves nő, én két évvel vagyok idősebb nála. Elmondtam neki, h szimpatikusnak találom és szívesen elmélyíteném a közöttünk lévő ismeretséget, ha ő is úgy gondolja, mert megtetszett. Erre azt mondta, h nagyon megkedvelt, kellemeset csalódott bennem, de csak mint barátként tud rám tekinteni. Én ezt egyből elfogadtam mindenféle felháborodás nélkül.

Aztán a munkahelyen azóta nemhogy kerülte volna a társaságom, hanem egyre többet keresett, idejött hozzám, többet kérdezősködött, kikérte a véleményem mindenről és nem csak a projekteinkkel kapcsolatban, hanem ruhákról, cipőkről, ételekről. Úgy gondoltam, h mint baráttá lefokozott férfi őszintén vagy éppen viccelődve mondom neki a véleményem.

Sőt még fizetésemeléssel is megkereste a felettesét, h a következő hónaptól kicsit megdobja a fizetésem, mert látja, h igyekszek.

Aztán most 1-2 napja minden megváltozott. Nem keres, nem beszélget velem annyit, nagyjából szinte csak annyit szól hozzám, mint az eset előtt, meg inkább más férfi kolléga segítségét kéri. Rákérdeztem ma délután a munkaidőnk végén, h megbántottam-e valamivel, h nem beszél velem annyit vagy miért kerül ennyire látványosan.

A szemembe nézett és csak annyit mondott, h igazán megerőltethettem volna jobban magam. Én rákérdeztem, h ezt most mire érti. Legyintett egyet és azt válaszolta, h semmire. Összepakolt, elköszönt és hazament.

Én azóta is itt ülök az irodában, nem haladok semmit a munkámmal és folyamatosan rajta gondolkodok.

Én igyekeztem a barát és a jó munkatárs fogalmának megfelelni, amikor egy hónapja elutasította a közeledésem, nem törtettem, nem nyomultam, nem erőszakoskodtam vele. Elfogadtam a döntését, h barátként néz rám.

Teljesen zavarba hozott a mai viselkedésével. Most akkor érezhet irántam valamit, vagy csak beképzelem magamnak és mindent félreértek? Mit gondoltok?



2021. máj. 18. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Beadta a fonoknek hogy igyekszel.


Valszeg gondoltam vállalsz vmi pluszt vagy tulorát etc. Neked kéne tudni

2021. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
*gondolta
2021. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Esélyes, hogy arra várt, hogy majd elkezdesz rá nyomulni.

Legközelebb ne csak azt kérdezd meg, hogy megbántottad-e. Tedd hozzá, hogy tiszteletben tartottad a döntését és igyekeztél nem átlépni a határokat, még ha nehezére is esett, mert továbbra is nagyon vonzónak tartod.

2021. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ú, az ilyen játszmázó, "semmiző" nőktől a falra mászok. Javaslom, kérdező, hogy engedd el, mert ebből nem jössz ki jól.
2021. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet utólag meggondolta magát, és mégis szeretne többet tőled. Csak nem akarta/merte így kimondani. Inkább a viselkedésével akarta elérni, hogy újra közeledj mint férfi.

Mond meg neki, hogy még mindig szeretnél többet tőle, csak tiszteletben tartottad amit mondott.

2021. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!