Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ekkora gyűlölet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora gyűlölet a párom iránt idegenekben?

Figyelt kérdés
Párom félig magyar, félig arab, itt él Magyarországon 8 éves kora óta, tökéletesen beszél magyarul. Tegnap elmentünk megünnepelni a féléves kapcsolatunkat egy étterembe. 3 hónapja bevezettük azt, hogy gyakoroljam az arabot, azon a nyelven kommunikálunk sokszor egymással. Ültünk az asztalnál, arabul beszéltünk, a melletünk levők lányok valószínű nem sejtették, hogy tudunk magyarul, így kéretlen megjegyzésekkel illették a párom. Azt találgatták, hogy vajon hogy jött ide most egy migráns, biztos nagy lehet az intim mérete, csak azért vagyok vele és hasonlók. Nem akartam nagy konfliktust sem én, sem a párom, így nem szóltunk semmit, de iszonyatosan rosszulesett az egész. Párom könnyen elengedte, én még most is rágódom azon, hogy lehet ennyi rosszindulat az emberekben.
2021. máj. 19. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanmár te még soha semmilyen sztereotip marhaságot nem huztál rá senkire és semmire? :)
2021. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Pedig ha odaszóltál volna nekik, hogy "valóban nagy az intim mérete, de még nagyobb a lelke és szeretete" - szóval értésükre adtad volna, hogy mindent értettél, úúúúúúúúgy égtek volna, hogy öröm lett volna nézni! :-)))))


Ezzel együtt én se értem. Rengeteg orvos dolgozik Magyarországon, aki Közel-Keletről vagy Afrikából ide jött egyetemre és itt maradt. Ahányat én ismerek, mindegyik jó orvos és jó ember.

2021. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%
Miért van egyáltalán gyűlölet bárkiben bárki iránt? A Baljós Árnyakban Yoda már levezette ezt egyszer. Párodtól ugye félnek (anélkül, hogy amúgy meg akarnák ismerni hogy milyen ember). Telve vannak frusztrációval. Innentől kezdve: "A félelem a sötét oldal kapuja. A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet... A gyűlölet kínt és szenvedést."
2021. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezt kellett volna mondani: Én szeretni nagy arab pénisz és füstös bőr. Egyéb kérdés?
2021. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, én nem ítélkezem senki felett, főleg nem egy pillantás alapján. Nektek is rossz érzés lenne, ha olyanra tennének kéretlen megjegyzést, akit szerettek.
2021. máj. 19. 11:13
 6/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
85%
Világos. Én mindössze levezettem hogy SZERINTEM mi játszódhat le egy ilyen emberben. :)))
2021. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Kifogtatok pár éretlen libát. Érdemes lett volna megszólítanotok őket magyarul.

Ne aggódj, az emberek többsége nem ilyen. Persze, nem mindegy, milyen helyekre jártok.

2021. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
sajna minden hol vannak idióta emberek ne foglalkozz velük,nem ér annyit azok a .... már nem is emlékeznének.
2021. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Én nem bírtam volna ki a helyedben és odaszóltam volna nekik. Nekem is van szíriai haverom, itt született 30 éve, magyar állampolgár és magyarnak is vallja magát.

Sem a szokásokat nem tartja és a vallást sem gyakorolja, ellenben akkora szíve van és olyan rendes ember, hogy ilyet ritkán látni.


Én nem vagyok álszent, van bennem is előítélet, de nem veszek minden embert 1 kalap alá és pláne nem teszek hangos megjegyzéseket senkire.


Szóval szerintem engedd ezt el, most már feleslegesen rugózol rajta. Legközelebb nyugodtan szólaljatok meg magyarul, az ő pofájuk jobban fog égni! És nem kell balhézni, elég csak visszaszólni.

2021. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
miért lettem le pontozva na mindegy
2021. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!