Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ezzel lánnyal foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezzel lánnyal foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb fél éve megismertem egy lányt, akivel elég jól indult a kapcsolatunk, hamar kiderült, hogy tetszünk egymásnak. Elég gyorsan mindennapossá vált a puszi/ölelés kombó (munkatársak vagyunk). Én személy szerint a lovagja voltam, nagyon jó voltam ehhez a lányhoz minden tekintetben. Ha elmentem mellette sokszor vég simítottam satöbbi, mintha egy pár lennénk.... Viszont itt jön a képbe, hogy rám mosolygáson kívül nem igazán kaptam vissza ebből semmit, ami nekem rosszul esik nagyon, és ezt el is mondtam neki többször. Azt is mondtam találkozzunk munkahelyen kívül, mert ugyebár odabent semmit nem akar megbeszélni, így meg fél éve nem haladunk sehová, ami nálam beteges bizonytalanságot okozott már, de ha felhozom neki nem válaszol semmi olyan kérdésre. Most otthon volt 3 hétig mert szünet volt, nem láttuk egymást. ez idő alatt fel sem hívott, sms-t sem írt semmi, ami nekem újabb pofon volt.Még1x mondom elmondása szerint bejövök neki, és mondta azt is, hogy hasonló ember még nem volt az életében, de akkor nem értem miért nem akar velem foglalkozni / találkozni. Csak szórakozik velem, jó neki, hogy van valaki aki kinyalja a seggét? Más pasi biztosan nincs a dologba, ez kilőve.
2021. máj. 20. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindent egybevetve az én szemszögemből egyoldalú a dolog, nincsenek tettek a szavai mögött.
2021. máj. 20. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te... Attól mert tetszel valakinek, még nem feltétlen akar veled járni. Ezt nem tudtad?? Amúgy pedig elég nyilvánvaló, hogy a lány nem akar veled párkapcsolatot, ne erőltesd már, ez annyira ciki.
2021. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ő mondta, hogy jelenleg én vagyok az egyetlen akivel összejönne!
2021. máj. 20. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De nem akar, értsd már meg! Csak őszinte volt, te meg már a gyűrűt vennéd.
2021. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szavait nézd, hanem a tetteit! Ha annyira össze akarna veled jönni, már rég megtette volna. Itt valószínű inkább az van, hogy jólesik az egójának, hogy valaki odavan érte, de többet nem akar.
2021. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen én is nagyon ezen vagyok, csak rossz belátni saját magamnak is. de az is lehet csak simán fura a csaj.
2021. máj. 20. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem a furaságról szól! Nem kellesz neki, sajnálom, de muszáj lesz megemésztened. Aki komolyan veszi a másikat, az nem így viselkedik.
2021. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!