Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ilyen lánnyal foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen lánnyal foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nem régóta ismerjük egymást, ő jelölt be, ő kezdeményezett. Megkérdeztem nincs-e kedve moziba eljönni, erre közölte hogy pihenni fog és tanulni. (tegnap délután-este) Én meg városba bementem és láttam hogy egy fiúval megy be egy pizzérába akinek fogta a kezét. Ma meg rámírt a lány hogy este bent lesz városba kocsikázhatnánk meg beszélgethetnénk. Érdemes vele foglalkozni?
2016. szept. 23. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted?
2016. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
ha szeretnéd, hogy hülyére vegyen, akkor mindenképp. Én hanyagolnám!
2016. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Neeem ! Nőként írom!
2016. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Én csak megkérdezném, hogy azt a srácot is hozza, akivel tegnap ment az XY pizzériába, vagy ennyi időre el tudja engedni a kezét?

Tanult, hát persze: biológia gyakorlati oktatás.

2016. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem érdemes, én legalább is hagynám.


Azt hogy kettőjük viszonya milyen (csak ismerkednek/randiznak/járnak/exkluzív kapcsolatban vannak) még kérdés lehet persze. Ha mindenképp találkozni akarsz vele, akkor viszont ne moziba hívd el, ott nem lehet ismerkedni. Olyan helyre menjetek ahol tudtok dumálni, mint egy normális randin, de sokat ne költs rá. Egy ital max, és úgy csavard a témát, hogy vissza tudj kérdezni valami olyasmit, hogy "biztos a párod is szereti ezt". A válaszból tudni fogod hogy ők most milyen viszonyban vannak, lehet, hogy csak randiznak még, és szabad a pálya. Ha viszont párkapcsolatban vannak, vörös zászló, és keress mást.

2016. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szergej55 ***** válasza:
Hagyd már a fenébe. :D
2016. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos, bevallom nekem is volt ilyen "nagy randizgatós" időszakom. Nem egyik napról a másikra váltottam pasit (hagytam minimum 1 pihenőnapot) az ismerkedések között.

Nem akarlak hitegetni, de több lehetőség is felmerül:

1. A csajszi úgy tervezte, hogy pihenni akar, de közben ráírt egy pasi (akiért valószínűleg odáig van) és rögtön belement a taliba.

2. Nem akart téged megbántani, hogy más programja van, így kamuzott valamit, remélve, hogy nem jössz rá (ami be is jött)


Az, hogy rádírt, hogy találkozhatnátok az lehet azért van:

1. A pasival (akivel volt) még se sikerült olyan jól a randi és rájött, hogy felesleges találkozniuk.

2. Dobták

3. Veled is találkozni akar, hogy téged is megismerjen és eldöntse, hogy ki illik jobban hozzá.

4. Bűntudata lett :'D (amiért kamuzott neked(lehet látott is téged))


Én is sokat randizgattam pasikkal (igaz nem kézen fogva) és nekem is volt olyan, hogy egy héten 2 pasival is találkoztam és irtó ciki volt, amikor ezek a pasik összetalálkoztak (mert haverok voltak) és elkezdték tárgyalni, hogy ki kivel ismerkedik és én is szóba jöttem. Majd választás elé állítottak, hogy válasszak kivel akarok 'ismerkedni'. Leszögezem nem vagyok 'ribi' nem csókolóztam velük stb csak ismerkedni szerettem volna. A vége az lett, hogy mindkettőt elküldtem a p*csába, már elnézést, de engem ne kérjen senki számon főleg úgy, hogy elmondtam mindent, hogy kivel mi volt és még utána is erősködtek a fiúk.


Én a helyedbe találkoznék vele, de nem venném olyan halál komolyan és nem élném bele magam, hogy ebből lesz valami. Ha passzoltok egymáshoz és minden meg van ami kell őgy is kikerül a képből a másik pasi.

Jobb lesz nyitott szemmel járnod. Csak okosan! :)

2016. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen kapcsolatban van a sraccal, mert hazudott neked és ez a lényeg. Hagyd és keress mást!
2016. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Nem érdemel meg. Az ilyen kamugép nem érdemel meg egy őszinte normális kapcsolatot. Én hanyagolnám.
2016. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!