Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek miért tette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek miért tette ezt a srác?

Figyelt kérdés

Közös barátaink vannak, tegnap egy ilyen találkozón odajött hozzám, hogy holnap megy lovagolni ( tudja hogy régóta járok és szeretek). Kérdem hova mondja ahova én majd pár perc múlva kérdi hogy én hova járok:))) pedig úgy kezdte ,h tudja. Miért volt ez az ellentmondás?

Utána este írtam neki ha tudja hova kell menjen vagy menjünk együtt. ( mivel a semmiből közölte megy lovagolni gondoltam azért mondta mert elhívna)

Erre úgy válaszol, hogy "igen tudom, megyek valakivel de köszönöm ".

Most beijedt vagy lepattintott ? Ha nem akart velem menni miért kérdezősködött a helyről nem is kellett volna mondja, h megy mégis mit akart szerintetek elérni? Valaki érti ezt?


2021. máj. 21. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megmond hova jársz lovagolni...
2021. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudja, úgy kezdte hogy x helyre megy de előzőleg mondtam h oda járok
2021. máj. 21. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Valszeg vele is ilyen érthetetlen vagy és ő is anti színvonalad lehet, ezért nem értitek egymást.
2021. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Beijedt.

Én se értem. Szerintem csak azért akart volna lovagolni és azért oda, ahova te, hogy veled találkozhasson. Na de ha ezek után még a lány bátorítja azzal, hogy ő javasolja, hogy menjenek együtt, akkor érthetetlen, miért visszakozik.

Ez kicsit olyan, mintha befűzne egy lányt, aztán mikor együtt vannak kettesben a hálószobában, és a lány vetkőzik, akkor inába szállna a bátorság és szólna, hogy fáj a feje. :-))))))


Ne törődj vele kérdező! Majd jön egy másik srác, aki nem ijed meg attól, hogy örömmel mennél vele együtt valahová.

2021. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Megijedt.
2021. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mitől ijedt meg? Ilyenkor mit tudok tenni?
2021. máj. 21. 13:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem ijedt meg, ebben az esetben nem volt mitől. Gondolom tényleg valakivel ment.
2021. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet csak a hely erdekelte, mert odavinne egy masik lanyt
2021. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
ti sznobok vagytok az egyértelmű, a lovaglás az drága sport..
2021. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megtudtam utólag h fiúval volt és boldogan mesélte milyen volt
2021. jún. 1. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!