Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog lenne ez, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog lenne ez, vagy ne pénzeljek egy pasit ?

Figyelt kérdés

Normalis dolog lenne, hogy a pasimnak, akivel féléve vagyunk együtt, hogy kifizessem a fogorvosát, ( implantot szeretne mert foghíjas ) csak azért mert van pénzem?

Neki nem gond elfogadni pénzt, jónéven veszi, mert miert ne alapon, nekem úgyis van ès a kapcsolat elején ő fizette a strandot és a kávékat .....

Most meg szeretné, hogy adjak neki kölcsön a számláira is, mert majd megadja.

Vélemények?

Én elvalt vagyok, tehat nem mai csirke, de eddig én egy kólát sem vettem pasinak ....



2021. máj. 21. 17:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Eltartja a felnőtt fiát, aki nem akar dolgozni, kijelentette. Sőt nem is tiszteli se az apját se engem, nem köszön, egy ízben lekur.ázott engem.
2021. máj. 21. 17:59
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Normális, ha a pasi fizetős bércsődör, és így néz ki: [link]
2021. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A fogorvosi díj állása még okénak tűnik nekem, de utána a számlák (rezsi?) kifizetése, azzal az ígérettel, hogy "majd megadom", már lehúzásnak néz ki számomra.


Ez kicsit off topic, ne vedd sértésnek, de manapság már a nők általában a huszonéves férfiaktól is elvárják a biztos jövedelmet, megfelelő vagyoni hátteret az ismerkedésnél, te meg, ahogy mondod, nem mai csirkeként vagy együtt egy olyan taggal, aki a számláit sem tudja fizetni? Az, hogy az elején fizette a strandot meg a kávét xd, hát az 16 évesen se nagy kunszt...

2021. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Implant? Hát persze, fizesse magának, az egy vagyon. Én semmit nem fizetnék neki, oldja meg. Ne húzzon le senki engem.
2021. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne fizesd már, nehogy már egy felnőtt férfinak neked kelljen segíteni.. sokan visszaélnek a nők érzelmeivel..

Ilyen csövest találsz 100at..

Lehúz csak hidd el!

2021. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Hát én nem tudom de nekem nem tetszik a kép. A természetes fiúk helyesek pl. Herceg kis Bálint, Wald Ákos, Kővári Viktor.
2021. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megszabadulnek ettől a golddigger pasitol.
2021. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
szerintem gáz
2021. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem adnék ez nem létkérdés, hogy divatos új fogsora legyen. Ez a mai árak mellett luxus kategória. Főleg ilyen eltart mást arra jut neki erre meg nem mert fizesd Te?? Biztos nem .....
2021. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azta mindenet, 1 implant 250 ezer korul van. Az egy havi fizu. A palid hulye 🤣
2021. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!