Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem a kollégáimtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem a kollégáimtól?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. A velem egy korú kollégáim azt ajánlották ma, hogy jöjjek össze egy nem éppen előnyös külsejű 40 éves kolléganővel, mert szerintük nekem érett nő kellene. Nekem meg inkább egy 20 éves aranyos kolléganő tetszene a munkahelyről. Hát majdnem elküldtem őket az anyjukba. Egy egyiknek tényleg egy kedves nála kicsit idősebb párja van, aki nem éppen szépség szintén. De nem ennyivel idősebb. A másik párja pedig egy nálunk pár évvel fiatalabb szintén kedves lány, akit én is elfogadnék. Nekem meg olyat ajánlanak, aki szerintem egyiküknek se kellene. Emberileg nincs gondom az idősebb kolléganővel, de azért össze mégse jönnék vele ...

2021. máj. 21. 21:23
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kell ezzel a kérdéssel egyàltalàn foglalkoznod?
2021. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, csak kíváncsi lennék, hogy vajon honnan jönnek ezek az érdekfeszítő ötletek
2021. máj. 21. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, elég érdekes munkahely lehet. Normális helyen ez tabu. Másrészt pedig munkahelyről sosem jönnék össze senkivel, mert elég rizikós. 31f
2021. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Primitiv emberek vesznek korul.
2021. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak heccelnek..tiszta dedó
2021. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól ki akarnak cseszni a kolléganővel, biztos utálják.
2021. máj. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
primitiv ember vagy
2021. máj. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én miért lennék primitív?
2021. máj. 22. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!