Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire kiéhezettek lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kiéhezettek lennének a kollégáim, hogy még a tinilányokra is rámozdulnak?

Figyelt kérdés
Van ez a kötelező közösségi szolgálat, és járnak hozzánk diákok. Van két diáklány akiket a 30! éves kollégáim próbálnak befűzni, pedig nem szerencsétlen férfiakról van szó. Néha már én adok a lányoknak munkát, mert ha rajtuk múlna csak bájolognának velük. Ennyire kiéhezettek vagy mit gondolnak?
2014. júl. 5. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minket a punci fog meg, titeket meg farok. Talán azért hagyják magukat a diák lányok is. Az hogy te nem pasizni mész oda az a te életed. Bár ők se, de nem vetik el.
2014. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szomorú ez a helyzet, mert azok a lányok maximum 18 évesek, de inkább fiatalabbak. Lehet, hogy csak kacérkodnak és nem annyira komoly a helyzet... (remélhetőleg).
2014. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

kíváncsi vagyok, hogyha ti is megütitek a krisztusi kort, fog-e még folyni a nyálatok a tini husira?

persze, hogy fog ti álszent kétéltűek.

2014. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egészségére aki csinálja meg aki hagyja is neki. nem kell az atyaúristent játszani. hogy kéjelegjenek.
2014. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, 16-17 évesnél nem lehetnek többek. Mikor adok nekik munkát akkor meg megy a szájhúzogatás, pedig ha kapunk egy ellenőrzést, akkor mi leszünk meghurcoltatva de ez nem jut el a kedves kollégáim agyáig. Van köztük házas ember is,és ő is ugyanúgy incselkedik velük.
2014. júl. 5. 11:21
 6/12 anonim ***** válasza:
annyi de annyi diákmelón láttam ugyanezt. nem lepődtem meg.
2014. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Mégis mit gondoltok erről? Hm? Azok a lányok kinéznek 20 on felülinek némelyik na és olyan szexisen jönnek már ki az utca kapun is,hogy nincs olyan férfi aki ne gondolna szex témára velük kapcsolatban! Tudják mire van a p..uk azt ki is használják!
2014. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha meg idős vagy akkor nem tudsz beszólni valamivel? Ha dolog van akkor dolog van vagy különben mehetnek az irodára. Ott húzogathatják a szájukat.
2014. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Csak férfiból vannak.
2014. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok szólni, itt szinte csak férfiak dolgoznak, rajtam kívül van még három másik nő és ennyi. Múltkor az irodába küldtem fel őket begépelni pár dolgot de azt sem ők csinálták meg.
2014. júl. 5. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!