Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő karrierben sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő karrierben sokkal jobban áll, mint egy férfi működhet?

Figyelt kérdés

Megváltozott munkaképességű irodai munkás vagyok havi 200 ezret keresek, a nő akivel ismerkedem 600 ezer körül keres. Egyáltalán nem a pénze miatt ismerkedem vele, egyszerűen csak nagyon szimpatikusnak találom. Engem egyáltalán nem zavar ez, a szeretet sokkal fontosabb, mint az anyagiak. Nem gondolom azt, hogy a férfinek kéne a családfentartónak lennie.

Hogyha mondjuk ott tartanánk, hogy lesz esetleg gyerek akkor szívesen maradok itthon vele. Viszont mennyire működőképes a gyerek szempontjából, hogy én leszek itthon vele? Én úgy hallottam, hogy nyugat és észak európában már van kultúrája ennek.


2021. máj. 22. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknek a szerelem az első akkor igen, ha az anyagiak akkor nem
2021. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem a szerelem az első és remélem neki is.
2021. máj. 22. 15:05
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
nem működőképes, mert atttól, hogy a nő többet keres, még nem biztos, hogy vissza akar menni dolgozni miután szült, mert a nőkben olyankor támad fel a védelmező tutujgató anyai ösztön. Nem egy nőt ismerek aki karierrista volt, jól képzett vezető és nem akart utána visszamenni a jól fizető állásába. a nejed is mondhatja aztm hogy inkább megelégszik a fizuddal csak ne kelljen elszakadni a babától. de hosszútávon viszont nem lesz elég az a pénz és csak veszekedést szül. na meg a párkapcsolati problémákat ti sem fogjátok elkerülni és előjöhet benne az érzés hogy se pénzed és belsővel sem tudsz kompenzálni.
2021. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

A szerelemben nincs szabály.

De a te gondolataid túlzottan előre szaladtak, nem?

2021. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 Lehet mégse olyan rossz az a kommunizmus, amit mindig rossznak állítanak be. Mindenki kb. ugyanannyit keresne akkor nem lennének ilyen gondok.
2021. máj. 22. 15:25
 6/16 anonim ***** válasza:
ami neked jó lesz, hogy váláskor majd te kapod a gyereket mert te voltál vele otthon és még házastársi tartást is rávehetsz. ha a lányom akarna téged akkor biztos lebeszélném rólad, kivéve ha ismernélek és nagyon különleges férfinak gondolnálak aki tényleg más mint a többi. de azt mindenképpen meghagynám neki, hogy fele időben maradjon a gyerekkel hogy ne tudd elvenni
2021. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
na a kommunizmus miatti beszólásod miatt biztos hogy a belsőd is szánalmas, lehúznád magad mellé, nehogy jobb legyen és elhagyjon
2021. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy lehet nem azt, hogy biztos. Nem akarok senkit se lehúzni. Mondom engem nem frusztrál az, ha a nőm többet keres. 21. század van úgy gondolom nem kéne, hogy gond legyen ezzel. Nyugati társadalmakban úgy veszem észre működőképes, csak nálunk valamiért sokan ragaszkodnak a hagyományokhoz. Amúgy váláson minek előre gondolkozni? Miért kéne a rosszbol kiindulni?
2021. máj. 22. 15:39
 9/16 A kérdező kommentje:
Akartam mondani, hogy fejlődni szeretnék mellette. Mivel az ember természetéből adódóan társaslény, ezért könnyebben tud fejlődni a másik mellett, mint egyedül. Az a lány akivel ismerkedek jobb osztályhelyzetben született és jó barátnői vannak, akik mellett tudott fejlődni. Igazán fejlődni inkább társ mellett lehet.
2021. máj. 22. 17:10
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó mondatod h társ mellett lehet fejlődni arra utal h ki akarod használni,önállóan vagy,ratamaszkodsz. Egy nőnek kész pasi kell aki sikeres,sportos,rendben van magával. Mert amikor egy pasi felfejlodik egy nő oldalán,máris azt hiszi szebb jobb fiatalabb nő is járhat neki hisz már ő is jobb pasi és emeli a tetet
2021. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!