Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő karrierben sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő karrierben sokkal jobban áll, mint egy férfi működhet?

Figyelt kérdés

Megváltozott munkaképességű irodai munkás vagyok havi 200 ezret keresek, a nő akivel ismerkedem 600 ezer körül keres. Egyáltalán nem a pénze miatt ismerkedem vele, egyszerűen csak nagyon szimpatikusnak találom. Engem egyáltalán nem zavar ez, a szeretet sokkal fontosabb, mint az anyagiak. Nem gondolom azt, hogy a férfinek kéne a családfentartónak lennie.

Hogyha mondjuk ott tartanánk, hogy lesz esetleg gyerek akkor szívesen maradok itthon vele. Viszont mennyire működőképes a gyerek szempontjából, hogy én leszek itthon vele? Én úgy hallottam, hogy nyugat és észak európában már van kultúrája ennek.


2021. máj. 22. 14:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális! Jelentettelek!
2021. máj. 22. 21:36
 12/16 anonim ***** válasza:

"Utolsó mondatod h társ mellett lehet fejlődni arra utal h ki akarod használni,önállóan vagy,ratamaszkodsz. Egy"

Ez a kapcsolat lényege te állat. Te ugye nem gondolod hogy gyakorin valaha írtál normális tanácsot vagy hozzászólást valakinek?

2021. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11,eléggé jelentgetős vagy, az én válaszom is hova lett?

De hát ez osztálytulajdonság.

Szóval te "fejlődés" fedőnévvel a tőkés osztály egyik tagján kívánsz élősködni!



Ne tedd! Dönts meg a tőkést, öntudatból, ne pénzért!

2021. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az ember társaslény és könnyebben tud bármiben fejlődni, hogyha jó barátok, partner veszi körül. Barátaim mellett több mindenben fejlődtem, párkapcsolatban is lehet. Ezen mit nem lehet megérteni? Nem izolált, elkülönült lények vagyunk, hanem társaslények és igen párkapcsolatban sokat lehet fejlődni, még többet mind egyedül. Aki ezt nem érti meg az tanulja meg az emberi biológia működését.
2021. máj. 23. 12:01
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 szerettei, inspiráló párkapcsolatod lehet bárkivel, egy 200 ezret kereső szövőnővel is.

De te a ,"magasabb ostalyhelyzetű" 600 ezres bigére pályázol.


Ez nem proletár öntudat, és nem önfejleszés, ez a hímringyó, ahogy felénk mondják.

2021. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ismerkedsz a nővel még csak de már gyerekekről álmodozól... Figyelj a valóság nem mese, nem minden kapcsolatból lesz egy család, koraiak még a gondolataid.
2021. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!