Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elváltál és a férjed is el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elváltál és a férjed is el akart válni de csúnya válás volt, továbbra is megnehezítette az életed az ex?

Figyelt kérdés
pl mert a gyerek miatt továbbra is veszekedtetek és durva volt, beszólogatott mikor talizni kellett a gyerek miatt....
2021. máj. 23. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát elkezdte ezt, pedig ő csalt meg és volt fülig szerelmes, de hamar megkértem, hogy ezt hagyja abba a gyerekünk érdekében.
2021. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és nem ő akart válni hanem én kértem szintén, hogy adja már be ha úgysem szeret.
2021. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1: nálatok kiderült, hogy mi az oka, hogy így viselkedik? Csak mert nálunk is ez a szitu, és nem értem, miért? (nem kapok választ a kérdéseimre...)
2021. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nálunk jellemhiba: rosszindulat, irigység
2021. máj. 23. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

Nem mert elhunyt időközben, mielőtt tisztázni tudtunk volna sok mindent.

Sok idő eltelt, ma már biztosan beszélne az akkor érzéseiről amik nyilván nagyon ambivalensek voltak, szeretett bennünket, de szerelmes már másba volt.

2021. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a csunya valas alatt megcsalast, megalazast, vagy egyeb hasonlo ov alatti dolgokat ertesz, mibol gondolod, hogy a masiktol elvarhatod a tiszteletet?
2021. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!