Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény a milliomosok.hu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény a milliomosok.hu oldalról? Mindenki mesél róla, de én személy szerint nem támogatom az ilyesfajta jellegű kapcsolatokat.

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik már már regisztráltak erre az oldalra.

2021. máj. 25. 01:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezt az oldalt nem ismerem, a puncsra regisztráltam korábban. Úgy gondoltam, hogy mivel a milliomosok magányosak, és k...rvákhz is egy csomó ember a beszélgetés kedvéért jár, ezért lenne igény arra, hogy egy értelmes nővel beszélgessenek. De nincs. Szerintem kamu az oldal, és a felhasználók 99%-a is az.
2021. máj. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Klónja a puncsnak, s szerintem annyit is tud. Az igazi milliomosok nem fognak neten keresgélni mert élőben is tapadnak rájuk a golddiggerek - minél több pénze van annál több és csinosabb. Inkább magát milliomosnak kiadó akarókkal lesz tele meg sugarbabyt játszó prostikkal.
2021. máj. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Van a puncson igazi milliomos többet felismertem a városból amikor szórakozásból felnéztem.

Viszont ezek mindegyike már házas 10+ éve és a nyilvánosság előtt mintacsalád!

Főleg menő orvosok.


Az egyik ismerösöm randizott is egyel,tett vmit az italába az orvos és öntudatlanul csak részletekre emlékszik hogy szex volt úgy. Viszont akarta ennek ellenére mert kezelte anno vmi baját és azota tetszett az orvos neki.

De kalandnál több nem lett,soha többé nem kereste az orvos és csak kalandozik a pletykak szerint

2021. máj. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a gáz hogy ezt már plakáton is hirdetik....akarsz egy sugardaddyt v hasonló?
2021. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!