Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 felett egy nő már lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett egy nő már lejjebb adja a mércét és beéri azzal akit addig elutasított? Ezért rövdek ma a párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
Apummal beszélgettem most és kicsit meg sajnáltam. Szerinte anyu magasan hordta az orrát fiatal korában sok elismert férfinél próbálkozott akiknek később nem kellett. Anyu is megerősíti ezt csak máskép meséli el. :) Apum szerint ő azért kellett anyunak mert már 34 volt akkor és nem maradt neki más. Ezt alá támasztja, hogy születésem után nem sokkal elváltak mármint rossz volt a kapcsolat apum szerint mert kényszerből született és mert ő nem orvos meg ügyvéd csak sofőr. Akkor ezért rosszak ma a kapcsolatok meg a 60 százalékuk válással végződik?

2021. máj. 26. 09:05
 1/4 anonim válasza:
100%
Emberenként eltérő szerintem, van aki már 20 évesen el van az élete szerelmével míg mások 50 évesen sem találja. Az már más hogyha valaki nem azért van valakivel mert szereti, hanem mert teljesítmény alapú..
2021. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat működőképessége mind a két felen múlik. Ha tönkre megy, arról mind a két fél ugyanúgy tehet. Szerintem apukád próbál szimplán csak érzelmileg manipulálni, anyukádat befeketíti előtted, és ez nagyon csúnya dolog tőle.


Azért van annyi válás, rossz kapcsolat, mert az emberek nagyrésze belesz..rik a kapcsolatba, nem foglalkozik azzal, hogy azért napi szinten tenni is kéne. Rengeteg munka egy kapcsolat fenntartása, sok keserűséggel is jár, de nagyon sok jóval is. Sokan képtelen a változásra, sőt arra is, hogy belássák, hogy hibáznak, mert akkora az egójuk, hogy csak na.


A megfelelő önismeret fejlesztése sokat segít abban, hogy hibáinkon javítsunk és tartós kapcsolataink legyenek.

2021. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gold digger szociopata a nő, akkor valóban történhet így.
2021. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként elég sokszor fordul elő ilyesmi.


Mind a két nagynéném pl. megállapodott, és az egyikük biztos sohasem volt szerelmes a férjébe.


Nagyanyám úgyszintén.


Anyám mindig is szerelmes volt apámba, ez is lett a veszte (elhagyott minket).


Mondjuk engem is eléggé demotiválnak ezek a kilátások. Elsősorban az incelek szokták használni ezt a jelzőt, de amolyen "bétahím" vagyok, nem vagyok partiarc, szupervonzó, nem vagyok rommá gyúrva, nincs jó autóm, férfias arcom etc., tehát szinte biztos, hogy ha egyszer rám is fanyalodik valaki, nem szerelemből, szeretetből fogja tenni. Az meg nekem nem kell. Akkor inkább macskás bácsi leszek.


21F

2021. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!