Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire tekintheto onzoseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire tekintheto onzosegnek, ha egy 36 eves nem akar gyereket a parjaval mert nincs meg ra az anyagi fedezet (fejenkent 200-300 kozotti netto diplomaskent)?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 10:26
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
84%

Én sokkal inkább abban látom a dolog lényegét, hogy az vállaljon gyereket, aki SZERETNE gyereket, SZERETI a gyereket, ha csak turiból öltözteti, hát túlélhető, gondoskodjon róla, olvasson neki esti mesét és a többi.

Aki meg nem akar gyereket, az ne vállaljon. Rengeteg ember (akármilyen jó anyagi helyzettel) nem foglalkozik a gyerekével, sz.rik a fejére (már bocs), esetleg direktben bántja. Na. Az ne vállaljon gyereket.

2021. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
16%
10. Ezért kell előre tervezni és előre elkezdeni gondolkozni. Mert az élet nem egyik napról a másikra zajlik és ezt már 5-10 éve is láthatta a most 36 éves, hogy nem olyan szakmája van, amivel degeszre keresheti magát. Nem most kell elkezdeni ezeket, hanem korábban kellett volna. Nem ma jött rá, hogy nem keres eleget.
2021. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
40 evesen meg fiatal jobb allasra, ha nem akar rogton nulla tapasztalattal (palyamodositas) senior fizetest. 65 ev messze van, addig dolgozni kell.
2021. máj. 26. 11:11
 14/55 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem önzőség.
2021. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
64%
Ha 36 évesen két-háromszáz nettón megy a problémázás, szerintem ti nem igazán akartok még gyereket.
2021. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
44%

#10:


‘Szerinted ez így megy? Hogy hopp találjunk valami jobban fizető munkát? Például ahhoz kell egy három-négy évet igénylő másik/ráépülő diploma, hogy jobban keress, akkor már kapásból 40 az illető, és semmi garancia nincsen rá, hogy rögtön talál is jobban fizető állást.’


erdekes, sokan meg tudjak oldani. azert 2-300 kozotti netto nem

olyan nagy penz, hogy ne lehetne jobban fiezto helyet talalni anelkul, hogy meg egy diplomat megcsinalj. nem csak az az ut letezik, hogy masik diploma.


en is 200-300 kozott kerestem, keveselletem, ezert elkezdtem keresgelni uj allast. a mostani helyemen kb netto 100-al kapok tobbet, pedig en nem gyujtok gyerekre vagy valami konkretra. ha gyerekre gyujtenek, tegyuk fel, meg motivaltabb lettem volna.

tehat nem lehetetlen, persze ezert tenni is kell valamit es nem csak ulni a seggeden, h aladtoljanak egy joban fizeto allast.

2021. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
63%
16. De ők úgy akarnak többet keresni, hogy állnak tátott szájjal és várják a sült galambot :(
2021. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
88%

16.


Ez egyedül a fővárosban működik, vidéken nem annyira. Még esetleg a megyeszékhelyeken, talááán a nagyobb városokban még, de annál "lejjebb" már egészen biztosan nem.


A "kőtőzzön e oan"-t pedig csak az harsogja akinek nem kell, így nem tudja, hogy ez mivel jár. Az nem úgy megy, hogy vállára veszi a batyut, mint a mesékben a vádorlegények oszt' uccu' neki...

2021. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Megyeszékhelyeken is csak a nyugati városokban, keleten és Délen max Debrecen, Szeged, Kecskemét. Elmaradottabb városokban (Nyíregy, Miskolc, Starján, Szolnok, stb) kevésbé működik, kevés a jól fizető állás. De ugye Debrecenben is (sok ismerős tapasztalt mérnökként messze nem keres 450-550 nettót, mint Pesten) amit adnak egy IT-snek, vagy mérnöknek, az is kb 100-120 ezerrel marad el a fővárosi ugyanolyan munkakör bérezésétől.
2021. máj. 26. 11:33
 20/55 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ. Ha a párja szeretne gyereket, és az illető azt hazudja neki, hogy ő is, akkor az önzőség.

Más esetben nem tartom annak, kortól és keresettől függően, hiszen mégis kivel szemben lenne önzőség?

2021. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!