Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire tekintheto onzoseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire tekintheto onzosegnek, ha egy 36 eves nem akar gyereket a parjaval mert nincs meg ra az anyagi fedezet (fejenkent 200-300 kozotti netto diplomaskent)?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 10:26
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
81%

#26

Mi is a kérdésben említett fizetéssel rendelkezünk mindketten a párommal. Bár mi egyéb okokból nem akarunk gyereket, a pénz is egy nyomós okunk lenne. Eleve még egy saját tulajdonú otthon is csak elérhetetlen álom számunkra, nem még hogy egy gyerekre millióink legyenek az évek során. :D Értem én hogy tudnánk kenyeret meg szalámit rakni elé az asztalra, de nekem ez bőven nem elég, pl. meg lehet nézni az elmúlt egy évet, hány család került anyagilag a csőd szélére, mert csak az egyik szülő tud dolgozni.... 200-300 nettóból eltartani 3-4 ember szuper lehet, pláne albérletben és/vagy hitellel a nyakban...

Nem mindenki vágyik létbizonytalanságra.

2021. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
15%

19. De vidéken pont, hogy kevesebből is meg lehet élni, mint Budapesten. Vidéken alacsonyabbak az ingatlanárak és rengeteg szolgáltatás is olcsóbb. Ami Budapesten nettó 500 ezer fizetés, az vidéken nettó 350-400 ezerrel egyenlő az árszínvonal különbsége miatt.


Tehát a kérdezőéknél sem mindegy, hogy Pesten vagy vidéken nem szülnek ketten nettó 400-600 ezerre. Vidéken ugyanaz a pénz amiket írtam azok miatt többet ér.

2021. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%

#32

Ez aranyos, de vidéken is maximum azok a helyek olcsóbbak, ahol nincs munka és a legközelebbi nagyváros is messze van.

2021. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
16%
Sacperjávé 500k ból nem jön ki egykét gyerek? Na nemár. Idétlen párhuzam a segélyre féltucatnyi gyerekes esettel. Ha fejenként 1millát keresnének az is kevés lenne ilyen gondolkodás mellett. Nem akar gyereket és kész. Ha kérdető akar akkor kerítsen új társat hozzá
2021. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
83%

16! Nagyon gyerek vagy, ha azt hiszed ez tényleg így működik, hogy "keresünk egy jobban fizető állást", látom az a triviális magyarázat, hogy

ad1. konkrétan örülhet az ember, ha ez a helye megvan vagy

ad2. a másik munkahely még ennyit sem fizetne

nem jut eszedbe.

Őrült módon álomvilágban -vagy ahogy írták is- Pesten élhetsz, ha azt hiszed, ez így megy, hogy "Hopp keresek egy másik jobban fizető állást" elmondom neked, hogy például ha én felmondanék a mostani helyemen, akkor konkrétan nem lenne állásom, pont ennyi, mert a környéken ilyen végzettséggel csak itt lehet dolgozni! A legközelebbi munkahely ilyen 100km-re van, és nem is fizet jobban. Akkor miről beszélünk?


17! A pestieknek, akik mondjuk olyan speciális szaktudás birtokában vannak, amire sok helyen van igény valóban szájukba repült a sült galamb, mint látod nekünk a többségnek meg a valóság jut.

2021. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
89%
34 annyi hogy persze az us számít hogy kell-e albit fizetni törlesztőt fizetni vagy még gyűjtési fázisban van e a saját otthon, de akkor meg félrevezető számokkal dobálózni.
2021. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
0%
33. Nem értem. A vidéki nagyvárosokban is olcsóbbak az ugyanolyan ingatlanok, mint Budapesten. A jó városokban is. Szeged, Győr, Debrecen, stb. Sehol nincsenek pontosan pesti árak, ha egyforma ingatlanokat hasonlítasz össze egymással. A szolgáltatások is olcsóbbak valamivel ahogy írtam. Fél lábban Pesten, fél lábbal vidéki nagyvárosban élek és látom a különbségeket.
2021. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
37%
34. Azt le sem merem általában írni, hogy a szüleim jelenleg is 150-150 ezer forintot keresnek már 60 éves koruk környékére és kb ennyiből anno felneveltek kettőnket a tesómmal saját lakás mellett. Mi anyagilag már többre vittük az életben, de nem mondanám, hogy hű de szar gyerekkorom volt, vagy hogy a seggem ki volt a gatyából. Nyilván kínaiban vagy turkálós ruhában jártunk, nem mentünk minden évben nyaralni, nem kaptunk annyi játékot, de inkább ez, minthogy meg se születtem volna. Főleg hogy piacképes szakmám lett és én már sokat keresek, jó életem van. Szóval köszönöm a szüleimnek, hogy vállaltak!
2021. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
80%

#37

Fene tudja, Komárom-Esztergom megye szélén élek egy faluban, nálunk nagyon drágák az ingatlanok... de megnéztem a hozzám legközelebbi kisvárost, ott nagyobb a kínálat mint a faluban: a létező legolcsóbb meghirdetett ingatlan egy felújítandó (lepukkant) 34 négyzetméteres garzon 20millióért, ezt nem érzem igazán olcsóbbnak Budapestnél, lepukkant külvárosi egyszobást ott is találnék ennyiért szerintem. :D

2021. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
82%
39. Nekem most lesz nemsoká esedékes ingatlan vásárlás és erre lesz 20 millió forintom. Ezért a szülővárosomban (80 ezres város) kapok egy 2 szobás, felújított tégla lakást pöpec állapotban. Ugyanígy 20 millióért ahol főleg lakom vidéki nagyváros (kb 150-170 ezres népesség) kapok egy 2 szobás felújított panelt vagy egy 2 szobás közepes, némileg felújítandó tégla lakást. Pesten pedig hagy ne mondjam, hogy értelmes, lakható ingatlan nem nagyon kapható 20 millióért.
2021. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!