Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire tekintheto onzoseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire tekintheto onzosegnek, ha egy 36 eves nem akar gyereket a parjaval mert nincs meg ra az anyagi fedezet (fejenkent 200-300 kozotti netto diplomaskent)?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 10:26
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen alacsony fizura én sem szülnék. Ez ponthogy az önzőség ellentéte, mert szem előtt tartod a gyerek jólétét.


Amúgy én pályakezdőként nettó 320-at keresek a fővárosban. És ehhez a munkához diploma sem elvárt, bár van nekem. Szerintem kérjetek fizuemelést, manapság a villanyszerelő is megkeres nettó 800-at.

2021. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
34%

Nem meri megmondani hogy csak azért hazudta azt korábban hogy akkor gyereket, mert igy összejöttél vele különben meg nem tetted volna hanem keresel mást.

ehelyett talál egy kifogást amivel rád lehet hárítani a felelősségét avval hogy felelőtlen vagy ennyiből nem lehet gyereket nevelni.


Nem Önzőség gyereket nem akarni mindenki szíve joga.

Viszont szándékos hazugsággal vádolható.


Gondolkozz el rajta hogy menyire fontos neked a gyerek, mert ha emiatt

szakítasz vele akkor is az a valószínű hogy már nem lesz gyereked.

Mire lesz megint egy komoly kacsolgatod addigra leszel kb 40 éves és nagy valószínűséggel meddő.

Szerintem érdemesebb lenne elmenni párterápiára és ott megpróbálni rávennie hogy ö is engedjen neked ebben a táméban cserébe te pedig többet adsz neki másban.

Ha vádaskodsz meg felelősségét tologatsz rá hogy ö milyen önző (értsd rossz) ember akkor biztos hogy csak ellökőd magadtól.

Egyi idősen azért illene már felnőt módjára megértéssel fordulni a másik felé.

Ha viszont ez nem megy neked akkor szíved joga elhagyni.

2021. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
82%

22

Szerintem még van esély másik partnerrel gyermeket vállalni. Nyilván eléggé rezeg a léc, de egy egészséges 40 éves nő még nem meddő. Mondom ezt úgy, hogy nem igazán "hiszek" abban, hogy jó ötlet 40 felett első gyereket vállalni.


A másik, hogy szerintem nem lehet rábeszélni valakit arra, hogy akarjon gyereket. Lehet, hogy ha "besikerül" a gyerek, akkor pont az lesz a legboldogabb szülő, aki nem is akart, de ez nyilván speciális eset.

2021. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

23.Nem biztos hogy nem akar lehet hogy akarja

-csak most rezeg a léc a munkahelyén

-csak leszálló ágban van a kapcsolat

-csak fél a gyerektől

-csak fél attól hogy 20 évig nem fog mellette kitartani a felesége

-csak anyám kínja stb....



Abban persze igazad van hogy ha az a helyzet hogy nem akar mert nem szereti a gyerekeket akkor veszett fejsze nyele.

De ha volt teszem azt 5 jó évük eddig akkor egy próbát azért megér hogy kiderüljön mik a valódi okok.

2021. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, egyetértek! Egy próbát abszolút megér.
2021. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
66%
A penz az kifogas. Szerintem nem meri megmondani, hogy nem akar gyereket, mert otthagynad. Ket felnott ember azert fel szokott tudni nevelni egy gyereket, legalabbis eddig eleg sokaknak sikerult, penztol fuggetlenul.
2021. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
67%
#26 ja, csak nem mindenki akar csóróságban élni a gyerekkel. Van, aki úgy van vele, hogy vagy mindent meg tud neki adni, vagy inkább ne legyen, nem akar neki nehéz életet. A c betűsök is felnevelnek 10 gyereket és ott nem számít a pénz, ez szerinted követendő példa?
2021. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
imádom ezt az országot hozzánk fognak jönni a Svájciak segélyért ha manapság a villanyszerelő is megkeres nettó 800-at.
2021. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
15%

28. Mivel az őszes jo vilanyszerelő elment Svájcba, mert ott ilyen munkát nem vállal a svájci.

Ezért ott megkeres 1-1,5millát egy vilanyos itthon pedig hiány van belőle erősen ezért pesten tényleg 800k nálunk Baranyában is 500-600k.

2021. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
24%
Még az előzőhöz. Peresze ettől a Medián magyar keres 240k t egy gyárban.
2021. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!