Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint "a nők" csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint "a nők" csak a "lapátállú bájgúnárokra" buknak, azok közül valaki szíveskedne linkelni egy olyan portrét, amely jól láthatóan ábrázolja ezt a bizonyos lapátállat?

Figyelt kérdés
Csak hogy én, aki nő vagyok, tisztában legyek vele, hogy mire is bukom valójában :)

2021. máj. 26. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, többször is olvastam ezt a kifejezést itt:D
2021. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Azért érdekes, hogy azt is nőtlen szűz incelek akarják megmondani, hogy az ellenkező nem mire bukik.. :D
2021. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "lapátállú" pont nekem is tegnap jutott eszembe, úgyhogy követem:)
2021. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Erre gondolnak

2021. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

[link]


vannak ezek az ostoba agymosott incel elmeletek, es ugyebar a markans, karakteres all ferfias es vonzo tobbnyire, ezert erre vannak rafixalodva incelkeek.


amugy vicces, mert akarhany kerdeshez linkelgetek pasikat, hogy ‘na bezzeg nektek noknek ez kell!’ kb kivetel nelkul mind undorito volt. tehat meg az izlesunket se tudjak eltalani, amiert utalhatnanak minket es a nekunk tetszo ferfiakat.


amugy igen, incelkeim, a markans all ferfias, de nektek nem azert nincs notok, mert csapott az allatok..

2021. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
*linkelgetnek
2021. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Ez tetszik. :D Eddig még nem láttam ezt a kifejezést.
2021. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom, a barátomnak lapátálla van-e, mert szakállas. :D De mindenesetre határozott vonalú az arcéle. De exem pl. totál babyface volt, mégis együtt voltunk... Férfiak, hagyjátok az irigykedést a lapátállra! Akinek nem inge, ne vegye magára.
2021. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a figura nagyot megy incel körökben "superchad" vagy mi a fene néven:


[link]

2021. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#9: szerintem erre a csavora az incelek jobban ra vannak izgulva, mint a nok.
2021. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!