Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ígért egy csomó közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ígért egy csomó közös programot, de kb nem megyünk sehova. Hogy mondjam neki, hogy én nagyon szeretnék?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedzeményezd te a programot. Mondd neki, hogy Józsikám, mivel már korábban említetted, hogy te is szeretnél velem menni strandra, így azt mondom menjünk el szombaton, amikor mindketten ráérünk. Aztán majd mond rá valamit.
2021. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Drágám, nagyon szeretnék elmenni valami közös programra."

Opcionálisan: "Nézd, ki is néztem ezt a vadvízi kenutúrát, mit szólnál ha elmennénk jövő hétvégén?" (Értelemszerűen helyettesíts be nektek releváns programot és időpontot.)

2021. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Én nagyon szeretnék közös programokra menni veled."
2021. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit kerestek ti egymás mellett, ha ennyit nem tudsz vele megbeszélni?
2021. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

"Hogy mondjam neki, hogy én nagyon szeretnék?"


Úgy, hogy kinyitod a szádat és hangokat formálsz vele.

Nagy nulla lehet az a kapcsolat, ha ennyit nem lehet megbeszélni benne.

2021. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
aki nagy igéreteket tesz az sosem fogja betartani.. olyan ez mint a nagyot álmodok ők akik még a lépcső második fokára soha nem fognak fellépni..
2021. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Béla! Menjünk el közös programra! Például menjünk le a tóhoz, és nézzük a kacsákat úszkálni, meg vigyünk szendvicset és pezsgőt. :) Jó móka lesz!


Aztán kiderül, hogy a Béla akar-e veled helyekre menni.

2021. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Exem 4 éven keresztül ígérgette, nagyon beleéltem magam ezekbe. Miután szakított velem, és sikerült összeszednem magam, megcsináltam mindent nélküle. Nagyon felemelő érzés volt. Pláne mikor az új párom segített beteljesíteni a régi álmaimat.
2021. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szervezd meg te a programot. Mondd, hogy ehes vagy, nem akarsz fözni, üljetek be valahova. Ha közel a hely, menjetek gyalog. Vagy, nezz ki az interneten egy szep helyet, nagyon sok turista utvonal talalhato, de nagy varosokban is rengeteg a lehetöseg.
2021. máj. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!