Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, lány baráttal szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, lány baráttal szoktatok kettesben vacsorázni?

Figyelt kérdés
Én el nem tudom képzelni, hogy valaki kettesben vacsorázzon ellenkező nemű baráttal minden további szándék nélkül. Főleg úgy, ha párkapcsolatban van.

2021. máj. 27. 23:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...én nem fogadnám el, ha a párom kettesben találkozgatna ellenkező nemű baráttal. Nem azt mondom, hogy nem létezhet fiú-lány barátság, de ne félreérthető módon találkozgassanak, hanem vagy nagyobb társasággal, vagy akkor hívjanak engem is. Biztos van nő, akinek az ilyesmi belefér, de az nem én vagyok. Én sem talizgatok kettesben férfiakkal, én ezt a párommal szemben érezném pofátlanságnak.
2021. máj. 28. 08:04
 12/28 anonim ***** válasza:
20%

mitől félsz?

ha nem bízol benne, minek vagy vele?

ha igen, akkor mi történhet?


Nálam a párkapcsolat bizalmi alapú... Semmi bajom, ha kettesben van ellentétes nemű barátai közül valakivel, mert bízom benne.


44/F

2021. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
#12 az te vagy :D Ha neked így jó, hát legyen. De nem vagyunk egyformák. Alapvetően nem vagyok bizalmatlan, szokott menni néha külön bulizni is a barátaival, de azért van egy határ, aminél többet nem tolerálok. És nem kell túltolni ezt a bizalom dolgot, mintha kb mindent engedni kéne egymásnak. Ha egy kicsi féltékenység sincs valakiben, azt szerintem nem is érdekli igazán a másik.
2021. máj. 28. 08:27
 14/28 anonim ***** válasza:
34%

13-as

nem kell egyformának lenni. Máshogy gondoljuk.

Nekem az az érdeklődés, ami féltékenység alapú, az nem szeretet, hanem birtoklási vágy.

2021. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
#14 jaj ne ess már túlzásokba. Az, hogy nem engedem át a páromat mondjuk együtt “filmezni” kettesben egy lánnyal nem birtoklási vágy, hanem józan ész és egészséges féltékenység. Nem attól leszel jó pár, hogy bármit megtehet melletted a párod, mert nulla az önértékelésed és veled bármit meg lehet tenni. Szerintem kell egy kis féltékenység a kapcsolatba és ez nem birtoklási vágy, hanem magaddal szemben megszabod, hogy ki mennyire vehet palira.
2021. máj. 28. 08:34
 16/28 anonim ***** válasza:
15 - máshogy látjuk a világot.
2021. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
30%

14

Van olyan kapcsolat ahol a felek szabadon dughatnak félre, sőt, el is mesèlik egymásnak, sőt ... egymás előt kurnak. De szerintük ez nem megcsalás mert a másik engedi. A normàlis emberekre mondjàk hogy féltékeny, birtokolni akar.

Én meg azt mondom hogy az ilyen nem szereti a másikat.

2021. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

15

Egy jó kapcsolat nincs egészséges féltékenység nélkül. De inkább féltésnek nevezném.

2021. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
18 szerintem sincs. Engem kimondottan zavar, ha a párom soha nem féltékeny. Az érdektelenséget takar. Csak akkor meg minek párkapcsolatban lenni. Nyilván nem beteges, ellenőrizgetős féltékenységre kell gondolni, de egy bizonyos mértékű kell.
2021. máj. 28. 10:57
 20/28 anonim ***** válasza:
53%
De én akkor sem szabnám meg a páromnak, ha lenne bennem féltékenység ha nem, hogy a barátjával, hogy tölti az idejét. Főleg azért, mert ha félre akar menni, akkor nem jelenti be előre, hogy átmegy Rozihoz mozizni. Mindig attól kell tartani, amit elhallgatnak, amiről nem tudsz.
2021. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!