Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, lány baráttal szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, lány baráttal szoktatok kettesben vacsorázni?

Figyelt kérdés
Én el nem tudom képzelni, hogy valaki kettesben vacsorázzon ellenkező nemű baráttal minden további szándék nélkül. Főleg úgy, ha párkapcsolatban van.

2021. máj. 27. 23:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező amit te csinálsz az a másik kisajátítása, én konkrétan meg is mondtam a mostani barátnőmnek, hogy vagy elfogadja, hogy havonta egyszer-kétszer eljárok egy közeli ellentétes nemű barátommal KETTESBEN egész napokra, vagy akkor keressen magánk valaki mást, igen mert barátnőm lehet másik, de olyan lelki társam mint ez a lány, akit 16 éves korom óta ismerek (most vagyok 32) na olyan nem. Tudom, kemény szavak, és igen mindenki azt kérdezgeti tőlünk (már tőlem meg a lánytól, akivel így összejárogatok), hogy miért nem vagyunk együtt, nos a magyarázat éppen az, hogy nagyon jól érezzük magunkat együtt, és ennyi! Attól, hogy kedvelsz valakit még nem feltétlen kell dugnod, és ezt hidd el egy hetero átlagos libidójú férfi mondja neked.
2021. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
57%

Igen, előfordul.

De a nejem sose örült neki ha megtudta...


Komolyra fordítva: bárki bármit mondhat, NINCS olyan, hogy férfi-nő barátság. Lehet hogy nem azonnal, de BIZTOS, hogy előbb-utóbb legalább az egyikük ennél többet akar. Lehet, hogy csak szexuális vágyból, lehet, hogy azért mert beleszeret, de ez mindegy.

És a legrosszabb, ha ez felszínre is kerül, mert ha ez egyoldalú, akkor a "barátságnak" annyi. Ha meg kölcsönös, és be is teljesedik, akkor az meg már nem barátság.

Nem állítom, hogy nincs kivétel, de az pokoli ritka, és csak erősíti a szabályt. elég sok tapasztalatom van e téren, saját is, közvetlen ismeretségi körből is...

2021. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#21 sok szerencsét, hogy olyan nőt találj, akit nem zavar, ha havonta egyszer egy egész napra eltűnsz valami csajjal😂Te fordított esetben mit szólnál? Ha a barátnőd tűnne el valami férfi “barátjával” egész napra? Szerintem nevetséges dolog elvárni, hogy ez egy párkapcsolatban ne legyen elfogadhatatlan. De persze nyitott kapcsolatok is vannak, aki ennyire lazán kezeli, annak biztos belefér. Én nem bíznék benned, az fix, sőt ha közlöd a pároddal, hogy neked az a lány barát fontosabb, mint ő, akkor ne is csodálkozz, hogy szingli vagy.
2021. máj. 28. 11:46
 24/28 anonim ***** válasza:
Reggeli, meg ebéd volt. Bár nem ugyanazzal. Vacsora csak úgy volt, hogy 3 csajjal mentem pizzázni.
2021. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63%
23! Nyugi kérdező, már találtam nem is egyet. A mostani barátnőmmel is együtt vagyok két éve, hamarosan össze is fogunk költözni, és ő már rég elfogadta a dolgot, nem mintha sok választást adtam volna neki ebben. Ha pedig neki lenne ilyen legjobb barátja/lelki társa akkor csak annyi kikötésem volna, hogy lehetőleg akkor találkozzanak egymással mikor mi is az enyémmel! 😊 Ennyire egyszerű! igen az elején furcsa, igen megy a hiszti, csak mikor rádöbbennek arra, hogy lassan 16 éve ismerjük egymást és ölelésnél több nem történt köztünk, akkor így a többségnek van annyi esze, hogy rájöjjön, ő nekem nem "dugópajtim"! Aki féltékeny rá az is főleg a dolog lelki aspektusa meg a "mit szólnak mások" faktor miatt.
2021. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%

"Komolyra fordítva: bárki bármit mondhat, NINCS olyan, hogy férfi-nő barátság."


Tegyük hozzá: A BUTA emberek szerint nincsen férfi-női barátság, akik nem látnak túl a farkukon vagy a puncijukon, aki az agyát is használja azok szerint meg van, hidd el tudom, nem 100% de általában az a tapasztaltom, hogy minél butább valaki annál kevésbé hisz a férfi-nő barátságban.

2021. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Akkor én az összes barátommal dugok vagy egó háremnek tartom, mert csak férfi barátaim vannak! (nőként)


Tehát ha van velük programom akkor most soha nem menjek egyikkel sem sehova? "Bocsi, tudod férfi és nő között nincs barátság, úgyhogy a mai focit kihagyom, mert ez már randi..."

:D

2021. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

#26

Ennek semmi köze az ember értelmi szintjéhez. Nekem voltak régebben fiú barátaim, de mind bepróbálkozott. Ezért ha valaki egy kicsit is jól néz ki, nem tartom valószínűnek, hogy a másik nem tagjai ne akarjanak tőle semmit. Ronda embereknek sok ellenkező nemű barátja szokott lenni, mert kevesen mozdulnának rá.

2021. jún. 1. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!