Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törli a beszélgetéseit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törli a beszélgetéseit a lánnyal a párom, ha nincs köztük semmi?

Figyelt kérdés

A párom beszélget egy újonnan megismert nővel. A nő jelölte be korábban Facebookon, mert az egyik haverja azt füllentette a lánynak, hogy a mi kapcsolatunk már haldoklik. Állítólag a párom tisztázta neki, hogy erről szó sincs, nagyon jól megvagyunk. (Később láttam, hogy más nőismerőseinek ezt leírta). A párom szólt is nekem, hogy beszél egy nővel, de neki csak az hiányzik, hogy egy másik nővel beszélgessen és nem akar tőle semmit.

Igen ám, de a párom törli a beszélgetéseket azzal a nővel. Tegnap elkértem a telefonját és elkezdett nagyon zavartan viselkedni és nyomogatni, mielőtt átadja. Gondolom akkor is törölt egyet. Viszont most, hogy erről tudok, rendszeresen megnézem a PC-jén, hogy mit beszélgetnek, és semmi kompromittáló, átlagos beszélgetés. Még az egyik haverjával is megnéztem, hogy mit írogatnak, akiről köztudott, hogy csalja a feleségét, és neki is azt írta, hogy nem akar ezzel a nővel találkozni és hogy hűséges hozzám. Akkor meg minek törli, minek viselkedik zavartan? Mikor már mondta nekem, hogy beszélgetnek, tehát attól sem kell félnie, hogy hirtelen érne az információ és megvádolnám őt.


2021. máj. 28. 07:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mit tennétek a helyedben? Továbbra is nyitott szemmel járnátok és nem hoznátok fel, amíg ártalmatlan a beszélgetés?
2021. máj. 28. 07:57
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

"az egyik haverja azt füllentette a lánynak, hogy a mi kapcsolatunk már haldoklik"


Vajon miért mondta ezt? Nekem úgy tűnik, hogy feléd egészen más sztorid ad elő a párod, mint a haveroknak.

2021. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Jobb ha figyelsz.
2021. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#2 hát elég fura lenne ha tényleg ezzel a jelzővel illeti a hátam mögött kapcsolatunkat. Mert az utóbbi időszakban az aranykorunkat éljük, ráadásul fél éves kapcsolat, és állandóan a szerelmével bombáz. Más nőismerőseivel is beleolvastam az üzenetekbe, és nekik is írta, hogy jó a kapcsolatunk.
2021. máj. 28. 08:07
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy azért törli, mert tudja hogy kutatsz. Akkor a nő más szándékkal kereste meg a párod. Jobb ha figyelsz mielőtt lecsapja a kezedről.
2021. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

"neki csak az hiányzik, hogy egy másik nővel beszélgessen"


És ez mégis miért hiányzik neki? Féléves kapcsolatban az emberek ki se szállnak a másik seggéből, annyira szerelmesek. Szerintem is valamit vetít a pasid, ok nélkül a haverok nem terjesztenek ilyeneket. Gyanúsak ezek az üzitörlések. Valszeg azt is tudja, hogy olvasod a levelezést, ezért vagy rég más platformon folytatja, vagy csak a biztonságosakat hagyja meg.

2021. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet, hogy annyira szerelmes vagy, hogy túl rózsaszínben látod a dolgokat? Amikor én elvakultan szerelmes voltam az exembe, teljesen másnak láttam őt, mint amilyen valójában volt. Ilyenkor teljesen felértékelődik az illető az ember szemében és nem lát meg olyan dolgokat, amiket kellene, illetve belelát olyan pozitív dolgokat, amik talán csak a vágyai kivetülése a párjára. Remélem, érted, mire célzok.
2021. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
7-es vagyok, azt még le akartam írni, nekem nagyon fura, hogy azt mondod a párodnak, adja oda a telefonját, mert át akarod nézni a beszélgetéseit. 5 éve vagyok a párommal, de soha nem mondtam neki ilyet.
2021. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 nem hinném. Objektíven nézve is a párom nagyon figyelmes és romantikus velem, a kedvemre akar tenni, közös programokat szervez, álmodozik a jövőnkről, a rokonainak/barátainak dicsér.
2021. máj. 28. 08:24
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Egy hazug szemètláda.


Csak a haverjaival őszinte, mind tudják, mit gondol valójában, ezért mondták a csajnak, hogy haldoklotok, mert a párod kitálal nekik rendesen, feléd meg műmosolyog.


A haverjainak valószínűleg csak szóban mondja el a dolgokat, nem cseten, és nyilvàn kibeszél téged az új csajjal.


Minek barátkozik olyan csajjal, aki járni akar vele?


Én dobnám.


Ez nem oké, hülyének néznek!

2021. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!