Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törli a beszélgetéseit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törli a beszélgetéseit a lánnyal a párom, ha nincs köztük semmi?

Figyelt kérdés

A párom beszélget egy újonnan megismert nővel. A nő jelölte be korábban Facebookon, mert az egyik haverja azt füllentette a lánynak, hogy a mi kapcsolatunk már haldoklik. Állítólag a párom tisztázta neki, hogy erről szó sincs, nagyon jól megvagyunk. (Később láttam, hogy más nőismerőseinek ezt leírta). A párom szólt is nekem, hogy beszél egy nővel, de neki csak az hiányzik, hogy egy másik nővel beszélgessen és nem akar tőle semmit.

Igen ám, de a párom törli a beszélgetéseket azzal a nővel. Tegnap elkértem a telefonját és elkezdett nagyon zavartan viselkedni és nyomogatni, mielőtt átadja. Gondolom akkor is törölt egyet. Viszont most, hogy erről tudok, rendszeresen megnézem a PC-jén, hogy mit beszélgetnek, és semmi kompromittáló, átlagos beszélgetés. Még az egyik haverjával is megnéztem, hogy mit írogatnak, akiről köztudott, hogy csalja a feleségét, és neki is azt írta, hogy nem akar ezzel a nővel találkozni és hogy hűséges hozzám. Akkor meg minek törli, minek viselkedik zavartan? Mikor már mondta nekem, hogy beszélgetnek, tehát attól sem kell félnie, hogy hirtelen érne az információ és megvádolnám őt.


2021. máj. 28. 07:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de te nagyon palira vagy véve, a többiek már leírták miért...
2021. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!