Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért csinálja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt? Bejöhetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit régóta ismerek. 2 éve beszéltünk egymással utoljára, mivel mindkettőnknek volt párja. Ő írt rám, kérdezősködött. Na most viszont egymást "piszkáljuk". Egy kicsit ő durvábban szokott visszaszólni pl ha kimennék valahova biztos nem jönnék vissza, mert eladnak, ő erre azt írta, hogy nem fognak eladni, mert senkinek se kellek. De az a fura, hogy kiraktam egy képet magamról és egyből írta is, hogy nagyon jó lett. Meg ha azt mondom, hogy csúnya vagy ronda vagyok rámförmed, hogy ez nem igaz, meg higyjek neki, hogy szép vagyok. Pár napja kiraktam egy olyan képet ahol Pesten voltam és akkor is egyből írta, hogy mit csinálok ott. Szóval nem tudom, hogy ezt miért csinálhatja. Bejövök neki vagy csak barátként tekint rám és ezért cukkol, mert én is kicsit?
2021. máj. 28. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez a "senkinek se kellenél" csak poénkodás volt. Bejössz neki az 100%
2021. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lanyok a legkisebb dolgokba is belelatnak mindent, a fiuk pedig nem mernek egyertelmuek lenni, meg a latszatat is kerulik. Ez igy szokott menni, amig kifarad az egesz ismerkedes. Ezert szoktak a lanyok egy ertelmu randira invitalasig varni. Egy darabig. Aztan megunjak.
2021. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert nincs senkie, mivel nem mondogatja meg ilyenek. De mégis másképp viselkedik mint régen
2021. máj. 28. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán szoktak a pasik csak úgy, kedvtelésből írogatni meg cukkolgatni. Legalábbis eddig mindenkinek bejöttem, aki ezt csinálta... Van esélyed nála, én úgy látom.
2021. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát mint kiderült, hogy van valami, bejövök neki
2021. máj. 29. 06:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagyis nem, most tudtam meg, hogy csak poénból mondta. Más tetszik neki
2021. máj. 29. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!