Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tul szep lanykent eloben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tul szep lanykent eloben hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az osszes baratnom vagy hozzam hasonloan otthonulos vagy regota kapcsolatban van, szoval hiaba nyitott ki minden, nem nagyon van kivel kimozdulni. Neten nem szeretnek, mert ott a foto dont es nem vagyok fotogen (se), retusalt kamu keppel pedig nem akarok catfishelni. Az lenne az idealis, ha valahol uj embereket ismerhetnek meg, aztan hatha valakinek megtetszem a szemelyisegem miatt.
2021. máj. 28. 12:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudom csak elmondani, mint már annyiszor: keresel egy új hobbit, ami kapcsán tudod, hogy sok emberrel fogsz találkozni.
2021. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Ahol van alkohol. És ezt most nem rosszból mondom. Alkohol hatására jó srácok is be fognak táncolni melléd :D
2021. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan hobbit, amit szeretsz es nagyobb tarsasag kell hozza. Esetleg ha van egy koncertlatogato ismerosod, akkor csapodj mellejuk. Rengeteg ilyet szoktam latni, 15-tol 40 eves korig is. Egy Quimbyre, vagy hasonlora barki ki tud menni, stilus sem kell hozza.
2021. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%
A férfiak nagy része nem jár kerámiázni... :D Egyébként meg mi bajod a külsőddel? Szerintem a legnagyobb gond a negatív, életről lehúzó kisugárzásod lehet...
2021. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod, kérdező. Az átlag mindig úgy jön ki, hogy az egyik fele jobb, a másik fele rosszabb.


A 30 alatti nők, ha nincsenek elhízva vagy nincs valami genetikai deformitásuk, akkor bőven hozzák a 8/10-es szintet. Igen, a fiatalkori fotókon Rubint Réka, Sarah Jessica Parker és Tilda Swinton is. De még Lang Györgyi és Falusi Mariann is, mielőtt elhíztak volna, rövid hajat vágattak és mellé még az öregedés is rátett.


Ez az általánosság. Kivételek vannak. Van, aki kövéren is szép, van, aki 40 vagy akár 50 fölött is vonzó, meg van, aki annyira igénytelen, ápolatlan, hogy 23 évesen is csak átlagos szürkeegér.


De pont ez hozza ki az átlagot.


Ezért mondogatják azt is, hogy a nőknek bizonyos kor után lefőtt a kávé. Ilyenkor nem Várkonyi Andira gondolnak, hanem az őszülő hajú, összenőtt szemöldökű, ritkuló és sárguló fogazatú, ráncosodó bőrű nőre, aki egyre inkább potrohos vagy kötényhasú lesz és praktikus okokból Dobrev Klára frizurát vágat magának és már 28 évesen 35-nek néz ki.

2021. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs jó külsőd kérdező,röviden sehol.Lehet itt szépíteni a dolgot,húgom és én is kb az átlag alja kategóriák vagyunk.Mehetünk városba,akármerre soha nem szólított le még senki.Mindenki a tinderen keresi a partnereit.
2021. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom milyen társkeresőt használsz de ott még fotó nélküli csajokhoz is ömlenek a levelek. Átlagos csajok válogatnak és selejtezik ki azokat a szintén átlagos fiúkat akik semmivel sem rosszabbak a férfimezőnyben mint ők a nőiben....
2021. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Tapasztalatból mondom, hogy sehol. Nekem is ronda az arcom. Soha nem szólított még le senki, bulikban is csak akkor jönnek oda hozzám, miután a szép lányok már lepattintották őket. Kb soha nem tudok kilépni úgy az utcára, hogy valaki ne szólna be, hogy milyen ronda vagyok. Ha társasággal vagyok, akkor is engem szúrnak ki egyből. Van egy túlsúlyos barátnőm, neki soha nem szólnak be, mindig csak én. Gyűlölök már utcára is kilépni. Legyen az idős, fiatal, gyerek, mindig kapok valami "kedves" beszólást.
2021. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

#19 azért ezt nagyon nehezen tudom elhinni... Életemben nem láttam még, hogy csak úgy random beszólogatnak egy nőnek a külseje miatt, pedig itt a városban van egy öregasszony, amelyik tökéletesen lemásolta Ursulát a Kishableányból. :D


Azért kíváncsi lennék rá, hogy hogy is nézel ki valójában.

2021. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
49%
Elárulom: neked nem a külsőddel van a probléma.
2021. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!