Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántalmazó kapcsolatból soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolatból soha nem lesz gyógyulás? Bántalmazottak, nektek hogy alakult a kapcsolat után az élet?

Figyelt kérdés
Már rég külön vagyunk, de még mindig gyűlölöm és lenézem magam. Minden nap minden percében. Voltam pszichológusnál, meghallgattam a begyakorolt mondókáját arról, hogy a pszichológus nem oldja meg a problémát, hanem nekem kell és ugyanezeket a kliséket vagy tíz különféle változatban, de ettől nem jutottam előrébb. Reménytelennek tűnik, hogy bármi megváltozzon. Hiába csinálok sok más értelmes dolgot, ami leköti a figyelmemet, attól még az érzések változatlanok.

2021. máj. 29. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, azt ugye tudod, hogy a gyógyulás, mint végeredmény, az részedről esetleg sok-sok éves belső munkát igényel? Elárulnád, hogy te tulajdonképpen mit vártál a pszichológustól?
2021. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit, mint egy tanártól. Nem tudja megtanulni helyettem az anyagot, de el tudja magyarázni, segíthet megérteni. Terelget, ahogy végzem a munkámat magamon. Néhány agyonhasznált gondolat ismételgetése nem vezet semmire.
2021. máj. 29. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Konkretizálnád a problémát? Talán tudunk mondani valami értelmeset.


"még mindig gyűlölöm és lenézem magam"


Miért?

2021. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs szükség ehhez okra. Ez az alapállapot. Értéktelennek érzem magam és minden ezt erősíti. Nehéz elmagyarázni, mert ha te egészséges vagy mentálisan, akkor nem jutnak eszedbe olyan dolgok, mint nekem.
2021. máj. 29. 17:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam egy csodálatos férfit, aki szeret, türelmes velem, és gyógyítja a lelkemet. Azóta szeretem újra magam és merek bízni. De harcolok még sokszor magammal, meg a rögzült hülyeségeimmel, de szerencsére egyre jobban vagyok. Nagyon hálás vagyok a sorsnak, hogy az utamba küldte ezt az embert, akibe nem mellesleg még full szerelmes is lettem 😍
2021. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess velem. Nem érdekel a szex, nem akarok kapcsolatot, nem kell félreérteni. Én rengeteg lelki problémámat oldottam meg önmagam, a pszichológushoz azért jártam, hogy tanulmányozzam a módszereiket. Rájöttem hogy ő csak delegál önmgagad és a gondolataid között, viszont ez az esetek 90-95%-ban kevés, a javulás csak időszakos. Nem hatékony, én kidolgoztam magamnak egy jobb módszert, hogy másoknak mennyire válna be azt nem tudom. Én akartam a változást, ez pedig egy óriási nagy előny.
2021. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez sem egy tuti módszer, de nekem akkor kezdett gyógyulni a lelkem, amikor örökbefogadtam egy kistestű kutyát. Nem kellett, hogy szeressem magam, mert ő szeretett engem. Nem kellett, hogy becsüljem magam, mert ő becsült engem. És minden figyelmemmel felé fordultam, nevelés, táplálás, séták, én idő, játék. Ahogy ő is egyre jobban kinyílt és eredménye lett a sok foglalkozásnak, úgy én is kinyíltam.
2021. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt sajnos akarni is kell. Ismerős a helyzet, tudom, milyen érzés. Csúnyán hangzik, de ha így tespedsz az önsajnálatban, attól nem lesz jobb.
2021. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó előtti bántalmazó kapcsolat után azonnal fejest ugrottam egy újabba. Ebből mostanában szabadulok meg, hogy ezután mi lesz, az még a jövő zenéje.
2021. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom élvezni az életet, sok energiát fektetni magamba + sok programoz csinálok. Úgy érzem, már erősödök. Viszont a mai napig rámtör a sírás. Ma is szar, depis napom van. Vele álmodtam. Álmomban azt mondta, hogy szeret. Pont ugyanúgy, mint amikor utoljára mondta. Elcseszte az egész napomat, sírva keltem. És most is sírhatnékom van.
2021. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!