Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért kavartok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kavartok olyan fiúval aki nem is tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Tehát mi értelme napi szinten beszélni vele meg ölelkezni és csókolozni ha találkoztok, ha egyébként nem is jón be és pár hét után dobjátok?
2021. máj. 30. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtörténik az ilyen, hogy randizgatunk, aztán annyiban marad. Ez nem azt jelenti, hogy sosem tetszett, szerintem te értelmezed túl negatívan a dolgot.
2021. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Mi értelme számon kérni a lányokat, amikor ugyan ezt művelik a fiúk is?
2021. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tetszik, azzal nem ölelkezem és pláne nem csókolózom, ezt szerintem mások nevében is kijelenthetem. Egész egyszerűen nem úgy alakultak ki benne az érzések, ennyi. Nem kell többet belelátni.
2021. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Az elso par hetben barhogy alakulhat a dolog, ez meg csak ismerkedes. Tetszett az illeto, de valoszinuleg ahogy jobban megismertem, kiabrandultam belole, mert megsem olyan volt, amilyen szemelyiseg nekem bejonne. Ennyi.
2021. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert jó dolog
2021. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!