Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy sosem csajoztam? 26F

Figyelt kérdés
Fiatal koromban sem csajoztam soha, egyetlen rövid kapcsolatom volt, akkor is egy lány szólított le. Ezen kívül semmi, nem is csókoloztam rajta kívül másik lánnyal. Amit észrevettem magamon, hogy esztétikailag nagyon is vonzanak a csinos lányok, meg a érzéki része is fontos számomra (ölelkezés, csókolózás, stb), több lánnyal is benne lennék, de a szexualitás teljesen távol áll tőlem, nem kívánom a szexet. Ezért sem csajozok hiszen pl egyéjszakás kapcsolat kilőve meg rendes kapcsolatnál is beleun a nő ha nincs szex.
2021. máj. 30. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha tényleg minden úgy van, ahogy írod, lehet egyszerűen csak aszexuális vagy ( [link] Vagy csak kicsit a faszod vagy ilyesmi.
2021. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon gáz. Nekem se volt soha barátnőm.
2021. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez O.K.
2021. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak nehezített pálya. Próbálkozhatsz aszexuális közösségekben ismerkedni.
2021. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Azt azért tegyük hozzá, hogy csak azért, mert egy nő aszexuális, még nem jelenti, hogy rondával fog leállni. Kérdező azt írta, hogy 1 nő "szólította le" eddig 26 év alatt. Az én szép nőknél népszerű haverjaimat megállás nélkül keresik a top nők, szórakozóhelyen még beszélni se kell nekik hozzájuk (nem is lehetne, mert amúgy se hallanának semmit). A kérdés implicite magában hordozza, hogy a kérdező szarul néz ki.
2021. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
senkit se érdekel ez.. saját életed, úgy éled ahogy akarod.
2021. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!