Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy gondolom, tönkre tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolom, tönkre tettem az életemet, mert nem csajoztam 25 évig. Menjek prostituálthoz, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És miért nem csajoztál? Mit csináltál a 25 év alatt helyette? Inkább szedj össze egy nőt, nem kell rögtön prostihoz futni!
2013. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól még nem rontottad el az életed.. prostituálthoz meg ne menj emiatt.
2013. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És emiatt rögtön prostihoz kell rohanni? Ő megoldja? Nem hiszem. Inkább saját magaddal kezdjél valamit.
2013. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szűz pasi nem kell a nőknek. Vagy menj prostihoz, vagy tagadd le, h szűz vagy!
2013. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

,,Szűz pasi nem kell a nőknek"


Ettől tartok én is, hogy emiatt már kár próbálkoznom.

2013. ápr. 26. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Te tök hülye vagy kérdező, mellesleg gyerekes. A szüzesség mindenkinek a magánügye. nem kell vele dicsekedni, ennyi. ha összeismerkedsz egy nővel, akkor sem kell ezt megmondani.

Szépen lassan úgyis belejössz. Először csók, aztán petting..stb.

2013. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, a fogyatékosok életcélja hogy dugjanak. Más cél ezen kívül nem létezik a bolygón.
2013. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kezdj el csajozni!
2013. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%

# 7/8


Te mi vagy robot?


Vagy aszexuális?


Nem hiszem, hogy kibírnál egy hetet is szex nélkül, főleg, ha csaj vagy, mert úgy megszoktátok már a jó létet, hogy bármikor bárkivel kefélhettek kedvetekre. Ha meg fiú vagy, akkor nincs semmi empátia benned, egy érzéketlen tuskó vagy, az ilyen állatokra tapadnak a csajok, a rendes srácok pechére.


Ha tudnád milyen úgy leélni az egész fiatalságodat, hogy jobbnál jobb csajokat látsz mindenfelé, de mindig csak álmodozhatsz róluk, mert a külsőd miatt egyiknek sem kellesz, ha beledöglesz sem akarnak még barátkozni sem veled, mert mindenhol ezek a menő, gazdag, elkényeztetett kölykök a menők, akkor nem pofáznál itt te sem

2013. ápr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

00:58


csak hogy tudd 24 éves fiú vagyok és szűz. Nem vagyok aszexuális, de van fontosabb dolog is az életben mint a szex meg a nők. Érdemes lenne levenni a szemedről a szemellenzőt és szétnézni a világban.

2013. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!