Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedésnél ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél ez hogy zajlik nálatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ráírtok egy lányra facebook-on pl, és első lépésként nyitott a beszélgetésre. Onnantól minden nap írtok neki? A lány mennyire érdeklődő ilyenkor eleinte, mik a tapasztalatok?
2021. máj. 30. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy, hogy Facebookon irogatsz? 40? Remélem nem 18 alattiaknak irogatsz. Amúgy meg ilyen helyen nem irogatunk senkinek se ismeretlenül. Azért vannak a társkeresők. Ott irogass.
2021. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
illetve az is érdekelne hogy mennyi idő alatt hozzátok fel a talit?
2021. máj. 30. 20:44
 3/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem ismerkedek interneten, számomra életidegen. Totál félre lehet ismerni a másikat, én ebben az internetes ismerkedős szarakodásban nem hiszek.
2021. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ritka és fura csak úgy fbn ráírni valakire. De tegyük fel, hogy tlaálkoztok társkeresőn vagy máshol és egy idő után azt használjátok.

Nekem általában 1-2 hét kellett az első tali előtt. Volt, aki fél óra beszélgetés után elhívott, de kértem, hog várjon. Mivel alapvetően mindenki hamar ki akarja deríteni, hogy tetszik-e a másik fél, szerintem az ismerkedés legelején gykran kell írni. Nálam ez mondjuk kétnaponta egy hoszsabb beszélgetés (fél - 1,5 óra) amikor egyszerre van ott mindkét fél. Vagy a másik véglet kb napi 4-5 üzenet mindkét részről. Az intenzitástól függően, amikor az alap dolgokat már tudjátok egymásról, akkor lehet felhozni a talit.

Lány vagyok

Annyit még hozzátennék, hogy amikor valakinek a korábbinál lassabban írok, vagy keveset, akkor van párhuzamosan más, vagy épp azért tolom az időt, hogy ne legyen egy héten túl sok első találkozás

2021. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!