Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden egyedülálló ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden egyedülálló ember párkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan szingli ember, aki jól elvan egyedül is?
2021. máj. 31. 09:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Én elvagyok egyedül is, sok éve ez van nálam, de egy ideje hiányzik valami. (F)
2021. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Én tökéletesen el vagyok, nem hiányzik a szex sem. 20l
2021. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Extrém kevés olyan minőségű kapcsolat van amiért megérné feladni a szingliséget. A párommal lévő kapcsolatom az első olyan az életemben, ami többet ad hozzá, mint amennyit elvesz belőle, korábban csak az ellenkezőjére volt példa - nem sokszor, többet voltam egyedül mint párkapcsolatban mielőtt összejöttünk volna és imádtam - szóval én igenis nagyon boldog voltam egyedül is. Rengeteg más boldogságforrás létezik, szerintem végtelenül szomorú ha valakinek a párkapcsolat az egyetlen dolog ami boldoggá teszi az életben.
2021. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mióta legutóbb szakítottam (2 hónapja) valahogy nem igazán érdekel az egész. Beszélgettem pár lánnyal meg írogatnak de nem látok egyikben sem semmit amiért érdemes lenne. Kezdek aggódni, remélem csak átmeneti állapot :D
2021. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kapcsolatot. Nem vagyok ellene, de olyan férfi, amilyet szeretnék, nem létezik, vagy csak nagyon kevés van belőle, úgyhogy inkább maradok egyedül. Pont a szex miatt amúgy, mert nem akarok szexelni.
2021. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Fél éve vagyok szingli - a többiekhez képest nem sok idő. Énnekem most jó így, de ha jön valaki akivel megszeretjük egymást akkor nem leszek semmi jónak az elrontója. :)))
2021. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én jól elvagyok egyedül. Nagyon sokan akartak tőlem kapcsolatot, de nem éltem a lehetőségekkel. Inkább egyedül vagyok, mert nem éreztem még azt, hogy az igazival találkoztam volna. Sok szuper, vonzó és értékes srác volt, biztosan ellettünk volna jól, de én nem vágyok annyira kapcsoltra, így egy próbát sem adtam a dolgoknak sosem.
2021. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!