Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek értékeled az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek értékeled az eddigi kapcsolataidat?

Figyelt kérdés

A környezetemben nem nagyon tudok olyanról ahol boldogak és jól meglennének, vagy pedig nem volt még kapcsolata. Én is az utóbbiak közé tartozom.


Leginkább 25 vagy alattiak érdekelnének.


2021. jún. 1. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
eddig az összes kapcsolatom jó volt akkor és abban a pillanatban. szerintem nem kell hogy örökké tartson. akkor boldog voltam vele és ez így jó. most is boldog vagyok a kapcsolatomban
2021. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Fos, fos, fos, fos és fos. Mind az 5 megcsalt, én egyiket sem. Ráadásul egyre elment 4, másra 6 év. A legutolsó (6 év) ráadásul pszichiátriai eset is volt, bár ő nézett ki a legjobban. Mindnél volt azért sok jó pillanat, de egyiket sem sírom vissza, annak ellenére sem hogy másfél éve nem jön össze semmi.

29f

2021. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Rémesek, de legalább rövidek, néhány jó pillanattal.

22N

2021. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es kollégához csatlakoznék. Megvannak a szép pillanatok, de összességében szrrakás, persze ez mindkét emberen múlik. Főleg visszanézve látja az ember, hogy mennyi hülyeségen siklott át, igaz tanulni is tud belőle (remélhetőleg).
2021. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Hosszú és szar, ami jó volt meg rövid.

Így már értem az utóbbi barátnőm miért inkább a kalandoknak él 😒🙄

2021. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ugy mondanám h tapasztalatokkal teliek voltak. Nekik köszönhetően megéltem amit nem akartam, vmilyen szinten azt is amit igen, aztán végre megtaláltam ITT azt akivel egymást kerestük.
2021. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

25 alatt van értékelhető kapcsolat?

25 alatt én mindent úgy fogtam fel, hogy jól elvagyunk, van ami működött van ami nem.... Soha nem gondoltam arra hogy azzal fogok megöregedni akivel épp összejöttem 20 évesen.

Reálisan láttam mindig az életem.

És ez így is van

30 évesen jött az igazi, addigra kiéltem magam stb

Addig szerintem minden kapcsolat csak a fiatalság velejárója, tapasztaltszerzés

2021. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Eddig egy kapcsolatom volt, az eleje jó volt, a közepe-vége rossz.

Én szakítottam, jól tettem.

Összességében nem bánom, tapasztalatnak jó volt, meg már nem néznek ufonak a szüzesség miatt. (Abban a kapcsolatban vesztettem el, úgy 90%ban direkt a szex miatt mentem bele a kapcsolatba.)

N

2021. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Az elsővel pár hónapig voltunk együtt, de nem voltam szerelmes belé. Egyéb okok miatt sajnos nem feküdtünk le egymással sosem. Mindketten szüzek voltunk (én 18, ő 27). Megcsaltam.


A másodikkal pedig 1 évig tartott és egymást csaltuk.


Harmadjára nem ilyet akarok és tök hülye voltam, hibát hibára halmoztam, már belátom. N

2021. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

1 kapcsolatom volt, 7 évig tartott. Az első 5 évet tökéletesnek ítélem, nagyon boldog voltam. Utána kezdődtek a problémák, elhidegülés, stb. Akkor még jó volt egy évig, de már langyos volt. Az utolsó évet nem értékelném, kritikán aluli volt. Az exem rossz ember lett, én meg mindent elnéztem neki. Nem kellett volna. Többször mentünk szét rövidebb - hosszabb időre. A legutolsó néhány hónap borzasztó volt, aztán a végén meg is csalt. Tanultam belőle...

Összességében én nem bánom, nem úgy fogom fel, hogy éveket vesztegettem, mert RENGETEG szép emlék, élmény fűz hozzá. Kapcsolat nélkül szrrá untam volna az életem ahhoz képest, amilyen mozgalmas életet éltünk. És a csúnya vég ellenére is köszönöm neki, hogy megtapasztalhatt, milyen szeretni és milyen, ha valaki feltétel nélkül szeret. Egész életemben ő volt az egyetlen ilyen ember.

2021. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!