Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres? Eddig mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Eddig mindig írt.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival kb 5 hónapja. Előtte is beszélgettünk már, de kb ennyi ideje minden nap levelezünk egymással a messengeren. Volt egy két nap kimaradás már, sőt még három nap is volt hogy nem beszéltünk. Viszont mindig ő is kezdeményezett, direkt nem akartam minden nap én ráírni azért nehogy az legyen, megunja vagy túl sok vagyok. Így amikor én nem írtam, mindig ő írt rám és ez nagyon sokszor így történt. Meg is beszéltük a héten találkozunk és együtt leszünk. Tegnap írtam neki napközben, de arra annyit írt, majd ír és válaszol rá. Viszont azóta egyáltalán nem keresett. Különben mostanában nagyon elfoglalt. Volt amikor napközben írtunk, volt mikor inkább csak este, bár legtöbbször este. És olyan is volt mikor bealudtunk, ezért nem beszéltünk este. De akkor is mindig megírta, bocsi bealudtam. Most meg egyáltalán nem jelentkezik. De azt nyomatékosan kijelentette már, főleg azért mert mind a ketten ismerjük a hirtelen eltűnő embereket, hogy ha ő nem akar írni vagy ismerkedni velem, akkor mindenképp szól. De mivel nem adtam rá okot így ez nem áll fenn. Mondjuk hozzá teszem, tegnap és ma is csak nagyon keveset töltött a neten. Most én sem keresem. Megvárom míg ő keres. De ha mégis az van, már unja a mindennapos beszélgetéseket, akkor lehet azt kéne tennem hogy ha majd eszébe jutok és rám ír, majd én sem reagálok rá. Szerintetek ez jó ötlet?
2021. jún. 2. 11:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap alatt nem találkoztatok...? És pont a randi előtt tűnik el?

Szerintem vagy van valakije / mással is ismerkedik

vagy

beijedt. Azért nem taliztok 5 hónapja, mert betoji és majd x idő után fog előkerülni és megkérdezi, te miért tűntél el :)

2021. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De találkoztunk már előtte is. Csak most megbeszéltük hogy a héten találkozunk.
2021. jún. 2. 11:21
 3/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Esetleg lebetegedett, balesetet szenvedett, rendkívüli túlórát rendeltek el a munkában?


Vagy az asszony elvette a telefonját?? :D

2021. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazából ez nem ennyire egyszerű. Egy munkahelyen dolgoztunk, de ő két hónapja elment. Ezért már előtte is ismertük egymást, valamikor tavaly decemberben kezdtünk el beszélgetni. Aztán januártól messengeren minden nap beszéltünk. De igazából ez barátságnak indult. Csak mondta szeretne velem úgyis együtt lenni. Ennyi. Én egy darabig nem akartam, de most már minden oké.
2021. jún. 2. 11:24
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, mással is ismerkedik.
2021. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Noren1989 ***** válasza:
81%
Khm, ráírnál, hogy akkor végülis mi a pékpöcs van? :D
2021. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak azért nem akarok, mert tegnap napközben írtam sokat, és nem válaszolt rá. Az utolsó üzenetemre írta hogy majd ír.
2021. jún. 2. 11:33
 8/19 A kérdező kommentje:
Különben én mindent elhiszek és mindent el tudok képzelni, csak azt nem értem, hogy egyik napról a másikra 180 fokos fordulat? Tehát még előtte mindig több órás beszélgetések, aztán hirtelen nem? Az még logikus lenne, ha ez fokozatosan történik. Mondjuk el kezdenek ritkulni a beszélgetések. De nem az hogy egyik napról a másikra.
2021. jún. 2. 11:57
 9/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyelj, akkor egyenlőre hagyd, hogy ő írjon, 1nap hallgatás nem a világ.

És lécccci, ne gyárts mögé verziókat, okokat, meg mindenféle csini, beképzelt okot.


Majd ír, akkor rákérdezel, hogy mi volt.

2021. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Hidd el, hogy beijedt. Ezért a fordulat.
2021. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!