Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm írta a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm írta a pasimnak hogy nem fog velem járni csak 2-3 hétig mert megy a koliba, és a pasim megkérdezte hogy fáj neked? Ha fáj neked akkor szakítok vele.

Figyelt kérdés

És erre azt írja a bnőm hogy kapd be.

A pasim meg erre kitöröl myvipen meg msn-en is letilt!

Írok neki üzit hogy minek csinálta ezt. Visszaírt azt mondja hogy kérdezzem meg a drágalátos bnőmet mert elkezdett velem

normálisan járni és ne nézzük majomnak és el lehet őt felejteni én meg erre írom hogy én nem nézem majomnak tiszta szívemből szerettem nekem is azt mondta a bnőm én is meg voltam egy kicsit bántódva oldjon fel msnen

mert ha szerett akkor felold hogy beszéljük meg

nah és akkor láttam hogy azt is megnézte én meg megint üzentem neki hogy jól van látom hogy csak kihasználtál értem már


vélemény??

lány vagyok


2010. aug. 24. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2010. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én annyit mondok, hogy a barátnőd jól bekavart

és a pasid se szerethet annyira ha ennyire nemvolt képes érted!

2010. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd mondott neki valamit ami nagyon felzaklatta.
2010. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

1. Tanulj meg fogalmazni.

2. Hihetetlen, hogy a mai tinik msn-en élik a párkapcsolatukat, és msn-en ÉLNEK.

2010. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem élek msnen csak ott szoktunk megbeszélni a talinkat mert ő a szomszéd faluba lakik és ő szokott átjárni hozzám
2010. aug. 24. 22:20
 6/6 nashua9 válasza:

1. Biztos hogy a barátnőd mindent elmondott? már bocs de ezért nem hiszem hogy a pasid dobna. Akár menyire nem is szerethetett megvárta volna míg eljön a kolesz ideje...

2. Ne msn próbálj meg vele beszélni hanem élőben. Msn hazudhat az ember és ott semmi sem biztos.

2010. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!