Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társadalom miért nézi le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom miért nézi le az egyedülálló embereket?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 15:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%

"Egyre kevésbé. Tanulj már meg különbséget tenni a vágyálmaid és a valóság között."

Amikor megszunnek a csaladok es nincsenek gyerekek, akkor a tarsadalom felbomlott es megszunt letezni. Eleg egy tortenelem konyv, hogy megnezd es tudatositsd, hogyan mukodik ez.

2021. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem eddig még nem nézek le, és nincs, nem lesz kapcsolatom.
2021. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12-es hány éves vagy? Miért nem lesz kapcsolatod?
2021. jún. 2. 17:15
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Mert van egy idegbeteg berögzöttségük, és mindenfélét kitalálnak, hogy "párban jobb, még,ha a 10. is megcsal, szakítasz vele", stb., de nagy ésszel, ép érvekkel nem tudja ezt senki sem megindokolni, hogy miért jó ez.
2021. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

"Amikor megszunnek a csaladok"


#11: Akkor áruld már el légy szíves, hogy az őskort hogy élték túl az elődeink. Mert akkor mai értelemben vett család nem létezett.

2021. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem generációnként más a megítélése az egyedülállóknak. A húszas éveimben azt tapasztaltam, hogy leginkább sajnált a környezetem, állandóan megpróbáltak összehozni valakivel és/vagy furának tartottak. Volt olyan jóval idősebb barátnőm, aki egyenesen közölte, hogy egyedül nem lehetek boldog és pont. És nem tudtam meggyőzni, hogy pedig köszönöm, tök jól vagyok. (Ő nem volt boldog egyedül, és elképzelni sem tudta, hogy más az lehet.) A korombeliek jó része éppúgy kínlódott a pártalálással, mint én, külső-belső értékektől függetlenül. Lenézésnek nem nevezném, de tény, hogy volt egy negatív megítélése a "szingliségemnek", amit nehéz definiálni. Azóta eltelt 10-20 év, és szerintem sokat változott a világ ezen a téren is. Szerintem ilyen nincs, hogy a "társadalom lenézi". A társadalom egyes emberekből áll, és ahány ember, annyiféleképpen ítéli meg az egyedülállókat.
2021. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

Én nem nézem le. Ha valakit lenézek azt nem azért, mert egyedül van, hanem stílusa miatt. Ált. azért vannak egyedül a környezetemben lévők, mert elviselhetetlen a stílusuk. Főleg nők. Ez afféle ok-okazat. Persze nem mindenkire jellemző, van aki egyéb miatt, de az ritkább.


Szóval ha le is nézem, az amiatt van, mert kompett idióták. Igazi házi sárkányok.

32N

2021. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%
A társadalom azt sem tudja hogy létezel, nem ám még rád van írva hogy egyedülálló..
2021. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%

7-es tudod mennyi tudós egyedülálló, de űrhajós emberek között is van.


Szerinted hozzájuk a lúzer fogalmát társítják?

2021. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%
Miért nézné le? 37 vagyok, soha senki sem nézett le. Néha kérdik, van e feleség vagy gyerek, mondom nekem erre semmi szükségem sincs, mert nem vagyok családcentrikus és nem keresek 4-500 ezret, hogy eltartsam őket, önző sem vagyok, de a csupasz semmire nem fogok családot vállalni. Utána azonnal bekussolnak és rájönnek, hogy igazam van.
2021. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!