Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok! Milyen ferfi tulajdonsago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok! Milyen ferfi tulajdonsagokra indultok be?

Figyelt kérdés

Kulso-belso!

Nyugodtan kifelythetitek, erdekel a velemenyetek. Figyelek!:)


2020. jún. 24. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Pl.: Ha pontos j-vel írja azt, hogy kifejt.

A helyesírás nagyon vonzó, és ez most nem vicc vagy kötözködés. Én tenyleg nagyon ki tudok ábrándulni, ha ilyen hibát látok.

Amúgy meg a szokásos, külsőre az izmos, jóképű, férfias...stb, ami vonzó számomra. Belsőre meg, ha okos, jó a humora, határozott, jól kommunikál.

2020. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok, koszi ez is egy jo meglatas es fontos a helyes iras. En sokat vetek sajna de koszi a velemenyed!
2020. jún. 24. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Atletikusan izmos, a mackósabbik fajtából. Legalább 180 cm magas (én 170 vagyok). Nem baj, ha nem klasszikusan jóképű, de legyen valami kisugárzása, ami megfog. A napbarnított bőr kék szemmel extra, de nem kötelező :)

Intelligens, tájékozott, jó humorú, értse az iróniát, toleráns.

2020. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

"Atletikusan izmos, a mackósabbik fajtából"


Neharagudj de ez milyen kentaur? Az atletikus szálkás, a mackós meg..hát nem az. Hogyan egyen a kettő együtt?

2020. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
#4 jó, tényleg hülyén fogalmaztam ezzel a mackóval. Nem a kigyúrtan izmos, hanem arányosan, nem túl vékony, hanem masszívabb, de nem kétajtós szekrény
2020. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
A vékonyságot pl. derékra értem.
2020. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Minimum 180cm magas, normális kinézetű abszolút ápolt pasi, akinek van rendes haja, megnövesztve egy kicsit, amibe bele lehet túrni.

Belsőleg? Ne csak saját maga legyen a fontos, hanem én is.

2020. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Úgy vettem észre, hogy itt a nők az incelségre gerjednek. Legalábbis az alapján, hogy akárki, akármilyen apró negatívumot ír egy nőről, azonnal ugrik a lepontozó had és valaki lelkesen be is írja, hogy az illető incel.
2020. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbléma esetén képes legyen a másik elé állni, és nem elsunnyogni, elmismásolni a dolgokat. Az, ha külsőre tip-top, de amugy egy megbizhatatlan, gyerekes, hazudozó, aki még érzelmileg a béka hátsója alatt van, kiábránditó.
2020. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé megfoghatalannak tűnhet, de nekem az a vonzó, akinek a lénye ösztönösen kifinomult. Ezenkívül önmagában az nem egy nagy pláne számomra, ha valaki erős, viszont ha kiválóan tud bánni az erejével (és ebben már az illető intelligenciája is megmutatkozik). Ja, és intelligens, de ez nálam nem a beszűkült figyelmű, autista matematikust / programozót jelenti, hanem egy SOKOLDALÚ és rugalmas gondolkodású, bármilyen helyzethez pánikolás nélkül alkalmazkodni képes, sőt, az adott helyzetből (és önmagából) a lehető legtöbbet kihozni képes embert jelent.
2020. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!