Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erkölcsileg kifogásolható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erkölcsileg kifogásolható bombanőknek miért szokták a külsejét szidni?

Figyelt kérdés

Például Kulcsár Edina. Vagy Palvin Barbara. Vagy a Borkai ügyben érintett Kóté csajok. Morális szempontból sokféle vád rájuk húzható, ezzel teljesen egyetértek. Valóban gátlástalan, pénzéhes stb csajok lehetnek.


De azért amikor elkezdik leszólni őket, hogy nem is néznek ki jól... Na azt már nem tudom megérteni! Ezek a csajok szexuális szempontból első osztályú nősténypéldányok. Én nem tudom, hogy akinek ezek nem jó csajok, akkor nekik ki számít jónak. Megnézném én, milyen van otthon!


Kicsit gyanús, hogy általában azért szidják az ilyen nőstények külsejét, mert nem kaphatják meg ezt a szintet és így próbálják valahogy ezt ellensúlyozni.


Vagy tévedek?



2021. jún. 4. 07:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

A bombanős kérdező visszatért! Nagy nap ez a mai a gyaki életében. Már hiányoztál!!!


Pezsgőt bontok.

2021. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Én nem szoktam leszólni őket, de volt már szebb barátnőm és az utcán is sok szebbet látok minden nap. Viszont ők is szépek nincs velük baj.

Egyébként többnyire a nők szokták leszólni a jó nőket. Jaj, hogy néz ki az a száj fuuh nem is szép! stb stb. Vagy azok a férfiak akik ilyet akarnának, de soha nem lehet nekik. (Tisztelet a kivételnek)

2021. jún. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Nőstények... napi incel gyökér. Mit foglalkoztat ez téged, sose lesz az ilyen selejtes hímnek nősténye.
2021. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%

Palvin Barbarát azért nem hasonlítanám a Koté csajokhoz.Kulcsár Edina meg nekem egyáltalán nem szép.

Azért szokták őket megszólni szerintem,mert negatív irányba formálják a közizlést.Mindenki celeb lesz,aki feltölti a száját meg a mellét,lefogy 50 kg-ra (170 cm-hez) és nyilvànosan szexel.Normális ember meg nem szeretnè ha ez lenne a lànyának az életcèlja.Nagyon sok valóban szép nő elcsúnyítsa magát különböző beavatkozásokkal.Akik meg túlzásba viszik,azok egyértelműen súlyos önbizalomhiánnyal küzdenek.A plasztikai beavatkozás elméletileg azért jött létre,hogy korrigàljàk a súlyos testi deformációkat.

De ha mind elfogadjuk ezt,akkor ne csodàlkozzunk hogy egy kedves aranyos szép lány 18 évesen mellműtétet kér szülinapjára,és onnantól szàmít valakinek a fiatalok körében.

2021. jún. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
60%

#4, ezt nem nagyon értem. Palvin Barbara teljesen természetes, nincs nagy melle, kicsit még vaskos is, egyáltalán nem az a tipikus vékony modell. Sokat posztol smink nélkül is.


Egyébként irigységből szokták szerintem megszólni főleg nők.

2021. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
# pont arra gondoltam,hogy Palvin Barbi nem egy plasztikázott prosti
2021. jún. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Irigység. Amúgy lehet, most lepontoztok, de én Palvin Barbarában egyszerűen nem látom a különlegességet. Jó, nem is csúnya, ez tény.


A Kóté lányok meg végképp tizenkettő egy tucat, bár ők sem rondák, ez is tény.


És bocs, de "nősténypéldány"?

2021. jún. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

A "bombanő" egy általánosan használt fogalom. Attól, hogy valaki rendszeresen használta a kérdései megfogalmazásában, még nem jelenti, hogy mások sem használatják.


Nősténypéldány: azért a Kóté csajokat erős túlzás lenne nőnek hívni!

2021. jún. 4. 08:13
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki külsőre elég szutyok, ízléstelen, közönséges. Én azt megértem, ha szidják - pl. a Borkai luxusk...it. Palvin Barbit meg Kulcsár Edinát nem, sztem ők azért messze nem az a kategória, amire jogos lenne a külsejük kutyázása, akkor sem, ha az adott férfinak nem az ízlése vmiért.
2021. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

A Kóté ikrek kinek bombanők?

Főleg hogy lehet Palvin Barbival és Kulcsár Edinával együtt emlegetni őket? (kizárólag a külsőről beszélve!)

2021. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!